Return to site

 

 

 

CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset

Najnowsza książka autorstwa

Mr-Navigator'a

· Książka,Książka 2020 roku,Super powieść,Recenzje,Książka kontrowersji

Nareszcie pojawiła się (długo wyczekiwana) polska powieść sensacyjno-fantastyczna opowiadająca o walce Outsider'ów przeciwko znienawidzonemu SYSTEMOWI!

… Systemowi obłudy, kłamstwa, wyzysku społecznego oraz wielu innych pochodnych patologii występującej w polityce, mediach i feudalnych korporacjach.

To pierwsza polska powieść, w której wkurzeni obywatele wzięli ‘sprawy w swoje ręce’; krzyknęli głośne NIE i wypowiedzieli bezwzględną wojnę tym, co nienawidzą ‘wolnego świata’!

Ta książka to precedens na rynku polskiej tzw. "przestrzeni wydawniczej".

Dlaczego?

Bo nie jest w żaden sposób ocenzurowana! Została wydana jako e-książka – omijając w taki sposób wszystkie pułapki cenzorskie i wydawnicze, a sprawy w niej poruszone nie są ograniczone żadną regułą tzw. ”mowy nienawiści” czy krępującym ekspresje autorów powieści tzw. idiotyczną ”political correctness".

Książka ”CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset” - to raczej projekt skierowany do Polaków, ale nie tylko do nich....

To powieść dająca nadzieję i siłę społeczeństwu, które wbrew własnej woli staje się ‘masą plastyczną’ kształtowaną według planów nielicznej grupy - ‘postaci z ogromną kasą i patologicznymi ideologiami’ - ogarniętych żądzą władzy.

”CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset” w ramach wspomnianego projektu można ściągnąć – przez stronę internetową - za darmo (bez żadnych ukrytych opłat)!

Książka dostępna jest od kwietnia 2020 roku, a liczba skopiowań bezpośrednio ze strony dedykowanej już przekroczyła liczbę 27 tysięcy!

To oczywiście dane oficjalne (o wiele więcej skopiowań jest wysyłanych bezpośrednio pomiędzy czytelnikami - omijając licznik).

Pełen sukces!

Autor powieści ”CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset” jest tajemniczy; niewiele o nim wiadomo. Prowadzi kontrowersyjnego BLOGA http://mr-navigator.strikingly.com

Ogromna wiedza i kompetencje zjednały Autorowi w relatywnie krótkim czasie dużą liczbę stałych Czytelników. Z drugiej strony zyskał wielu wrogów (fundacje z kapitałem nie-wiadomego pochodzenia, środowiska LGBT, czy grupy pedofilsko-syjonistyczne), którzy nic nie mogą zrobić – ponieważ jest poza zasięgiem (cokolwiek to oznacza).

O czym jest powieść?

Kiedy ludzkość pogubiła się w niezliczonych ideologiach, które namnożyła bez opamiętania... nadszedł kryzys. Tajne loże i chciwe korporacje doszły do wniosku, że już czas zbudować Nowy Porządek Świata według zasad Globalizmu.

Społeczeństwa i narody uwikłały się w kryzysy i epidemie..., które zostały dokładnie zaplanowane i realizowane przez specjalistów od "inżynierii tłumu". Nastał ogólny polityczny chaos i kakofonia medialna, wskutek czego większa część ludzkości pogubiła najważniejsze wartości kształtujące ich osobowość i charakter.

Tajne loże i wielkie korporacje finansowe z nieokiełzanej chciwości zawarły ryzykowną umowę z przebiegłym i wielce niebezpiecznym wspólnikiem, który w przeszłości pasożytował i okradał starożytne cywilizacje….

Loże i korporacje używają przeciw społeczeństwom nowe, niebezpieczne technologie, takie jak 5G oraz akcelerator w ośrodku naukowym CERN.

Dla wielu, już wydawało się, że Globalizm i całkowita kontrola społeczeństw jest tylko kwestią czasu....

... Ale wbrew tym socjotechnicznym wrogim zabiegom, przetrwała całkiem spora grupa ludzi odpornych na kłamstwa! Zjednoczyli się w celu i zbudowali Ruch Oporu walczący o prawa jednostek... o prawa do swojego własnego świata!

W trakcie walki Ruch Oporu zyskał niespodziewanie nowych sojuszników, którzy przetrwali tysiące lat w oczekiwaniu na okazję odwetu!
 

”CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset” czyta się dobrze; narracja jest prowadzona dynamicznie, a liczne dialogi nakręcają czytelnika i zachęcają, aby przeczytał jeszcze kilka następnych akapitów, zanim odłoży książkę do kontynuacji w dniu następnym.

Autor często zaskakuje zwrotem akcji lub niekonwencjonalny rozwiązaniem literackim... zmusza czytelnika do ‘swoistej gry’.

Czytelnik nie może pozwolić sobie na chwilę dekoncentracji… nie może pozostać obojętnym.

Książka mieści w sobie ogromny ładunek emocjonalny, światopoglądowy i moralny… chociaż ‘obcieka’ zaawansowaną technologią (która jest jednak opisana w sposób zrozumiały dla osoby nie mającej na co-dzień z techniką za wiele do czynienia).

Po skończeniu książki wiele osób przyznało, że pozwoliło to im uzupełnić ich własne ‘ogniwa’ niezbędne do prawidłowego rozumienia świata.

Jednak niewielu czytelników ogarnia do końca pobudki i cele przyświecające Ruchowi Oporu: niby znane są ogólne założenia, ale sposób i działanie Buntowników jest szokujący… nie łatwo akceptowalny dla osób ”niewyrobionych intelektualnie”.

Po przeczytaniu książki ”CYWILIZACJA OBŁĘDU Rest” pytań wcale nie ubywa – przeciwnie – pytań przybywa!

O książce...

Książka została ukończona już na początku 2020 roku. Jest najnowszą powieścią autora, publikującego jako Mr-Navigator. Ta książka, tak samo jak poprzednie, porusza kwestie społeczne, cywilizacyjne, polityczne i historyczne.

Książka miała mieć swoją premierę wydawniczą już wiosną bieżącego roku w Kanadzie w języku angielskim i francuskim. Następnie latem planowano wydać pilotujący (niewielki) nakład w Azji. Jednak z uwagi na zaistniały kryzys epidemii wirusa terminy zostały przesunięte; wstępnie w Kanadzie na sezon letni, w Azji pierwszym realistycznym terminem jest późna jesień.

Również z powodu epidemii wynikły opóźnienia w przyszykowaniu e-książki dla Polaków. Dlatego - aby zdążyć na wiosnę - redakcja i korekta zostały zlecone nowej agencji.

 • 21 Maj 2020r. opublikowano e-książkę w całości
 • We wrześniu 2020 roku opublikowano drugie wydanie książki - są w niej rozwinięte wątki - ułatwienie dla Czytelników.

*Cała książka zostanie opublikowana w wersji "e-pub" w najbliższym czasie*

*Zarówno w wersji "pdf" oraz w wersji "e-pub" dla Czytelników tego BLOGU - za darmo*

Każdy może ściągnąć e-książke bez opłat i bez logowania - kto akceptuje:

  1. książkę można ściągnąć TYLKO z oryginalnej strony: http://mr-navigator.mystrikingly.com oraz ze strony:  mr-navigator-publikuje.mystrikingly.com Nie wysyłać plików "od siebie - do swoich znajomych".

  2. książkę możecie używać jedynie do celów prywatnych - żadnych publikacji, żadnej komercji lub innych form zarobku.
  3. wszystkie Prawa Autorskie oraz Prawa Majątkowe powieści "CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset" są wyłączną własnością Autora używającego pseudonimu Mr-Navigator.
  4. akceptujecie REGULAMIN umieszczony na stronie internetowej BLOGU, oraz umieszczony w e-książce "CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset".

  Ciekawej lektury....

  All Posts
  ×

  Almost done…

  We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

  OKSubscriptions powered by Strikingly