Return to site

GROM czyli Grupa Realizacji

Operacji Most - to pomiot Mossadu

Polski GROM nielegalnie chroni Izrael! ... Za Polaków pieniądze!

GROM czyli "Grupa Realizacji Operacji Most" - to pomiot Mossadu.

GROM powstał na potrzeby żydowskiej akcji, opartej o żydowskie ’Prawo Powrotu’ – czyli ściągnięciu Żydów z różnych zakątków planety do Izraela.

Operacja Most” była częścią tej akcji….

I niestety, ale to Polacy w całości zapłacili za żydowską ”Operację Most”!

Dlaczego?

Ponieważ syjonista Tadeusz Mazowiecki (pełniący w latach ’90 funkcję premiera RP) oraz pozostali Żydzi udający Polaków (pełniący wraz z nim kluczowe polityczne funkcje w Polsce: Geremek, Kuroń, Michnik, etc.) wykonywali rozkazy wydawane bezpośrednio ze swojej centrali, czyli od Mossadu.

OPERATORZY GROM SĄ SZABES-GOJAMI

Operatorzy GROM wysługując się żydostwu – stali się Szabes-Gojami!

Niestety! To wstydliwe!

I nie jest ważne, czy większość z żołnierzy jednostki GROM zdaje sobie z tego sprawę... czy też nie!

Tylko liczą się fakty!

Czy w jednostce GROM są żołnierze i oficerowie patrioci, honorowi Polacy?

- Bez wątpienia!

Ale nie wszyscy... zwłaszcza generałowie w dowództwie - u styku z polityką!

Jednak artykuł nie jest o tym!

Artykuł dotyczyczy innych kwestii:

 • założycielskich GROM
 • rejon działania GROM
 • w czyim intersie działa GROM
 • z kąd płynęły i obecnie płyną polecenia dla GROM (a płyną z Izraela)  

Żydostwo z Izraela wyciera sobię gębę polskimi znakami Polski Walczącej!

Dosyć tego!

Szabes-Goj: to nie-Żyd, który jest wyzyskiwany przez Żydów za grosze!

Dlatego Polacy nie życzą sobie, aby operatorzy GROM (czyli Szabes-Goje świadomie lub nieświadomie) nosili oznakowania Polski Walczącej!

Znaki Polski Walczącej należą TYLKO do Narodu Polskiego!

To znak dumy i historii Polaków!

Zerwać Szabes-Gojom z GROM te polskie znaki!

Jeśli Czytelniku nie masz zielonego pojęcia o co chodzi – to przeczytaj spokojnie artykuł.

A O CO CHODZI?

Regularnie co jakiś czas w prasie i telewizji pojawiają się ’zajawki’ - dotyczące rozpraw sądowych przeciwko Skarbowi Państwa; autorzy pozwów to dawni rzeźnicy z PRL-u, którzy dostawali pensje za kapowanie obywateli… oraz ich gnębienie!

Tak! To dawni agenci SB, WSI, Wywiadu i Kontrwywiadu PRL-u.

Te SB-eckie i zdradzieckie mendy domagają się obecnie od państwa Polskiego pokaźnych apanaży – właśnie z tytułu bycia w przeszłości pospolitymi łajzami!

Stosunkowo niedawno ustawą Sejmu i Senatu RP pozbawiono ich pokaźnych dochodów.

Przedtem komunistyczne renty wynosiły od 12tys. zł. do 16 tys. zł. MIESIĘCZNIE!

Kurwa! Za kapowanie i łamanie karier niewinnych i uczciwych ludzi te komunistyczne kanalie pławiły się w luksusie!

I to już w rzekomo w "wolnej" III RP!

Od chwili Okrągłego Stołu - przez 27 lat - ofiary komuny (czytaj: zwykli Polacy) fundowały tym rzeźnikom z PRL-u 'super luksusy' w postaci ogromnych rent socjalnych!

To niebywałe!

Teraz te wredne komuchy publicznie i bez wstydu domagają się z powrotem swoich ogromnych rent (łącznie z wypłatą zaległych, które ucięła ustawa)!
 

UWAGA!

Te byłe komunistyczne mendy żądają od swoich byłych ofiar oraz reszty Polaków haraczu (niczym zwykła mafia) – żądają wysokich rent od państwa Polskiego, które jest zadłużone bez precedensu w swojej historii. Te komuchy chcą aby zwykli Polacy ich sponsorowali!

Nie ma kasy w Polsce dla różnych potrzebnych i wartościowych grup społecznych lub zawodowych… nie ma w Polsce kasy aby pomóc biznesowi….

ale te komunistyczne mendy drą ryje o kasę państwową dla siebie! Na swoje luksusy!

To właśnie te komuchy poskarżyły się w telewizji publicznej (kilka dni temu), że

pomogli przecież uratować wielu Żydów w czasie ”Operacji Most”….

Że ryzykowali….

A teraz - według nich - państwo Polskie ograbiło ’biednych komuchów’ z luksusów, które przecież im się należą (sic!) zwłaszcza za żydowską "Operację Most"!

 • Problem polega na tym, że skoro przeprowadzili ”Operację Most” - to bezpośrednim beneficjentem tej operacji było tylko i wyłącznie państwo Izrael.
 • Skoro komunistyczne mendy PRL-owskie pracowały dla Izraela – to niech Izrael im za to zapłaci! Dlaczego oczekują, że zapłacą im Polacy!

LINK do pretensji rzeźników z PRL-u o duże renty

https://www.tygodnikprzeglad.pl/operacja-most/

HISTORIA ”OPERACJI MOST”

Operacja Most” trwała od roku 1988.

Żydzi z dawnego ZSRR zostali wysłani do Izraela; było ich wiele tysięcy. Z początku Żydów radzieckich wysyłano z Moskwy do Izraela przez Rumunię i Węgry, ale państwa te szybko zrezygnowały w obawie przed groźbą zamachów terrorystycznych na ich konsulaty oraz przedstawicielstwa na zachodzie.

Wywiady rumuńskie oraz węgierskie dostały ostrzeżenia od grup terrorystycznych z Libanu i Palestyny, że jeśli będą kontynuować ’proceder żydowski’ - to zostaną zaatakowani.

Państwa Bliskiego Wschodu nie ukrywały swojego niezadowolenia z powodu przybycia takiej dużej ilości Żydów do Izraela…. Izrael był przez nich postrzegany jako ”zjawisko przypadkowe i krótko-trwałe”.

Zwłaszcza Syria, Jordania i Egipt czyniły wiele, aby liczba Żydów w Izraelu stale się zwiększała - a nie zmniejszała.

Tak więc wkrótce, Izrael został pozbawiony ”mostu” rumuńskiego i węgierskiego. Żydzi utknęli w Moskwie niczym ’dupa w drzwiach’.

Wtedy żydowski agent Mazowiecki - z polecenia sowieckiego agenta Jaruzelskiego - udał się natychmiast do Nowego Jorku, aby spotkać się z Kongresem Żydów w USA i przedstawić autorski plan ewakuacji radzieckich Żydów przez Polskę.

Należy pamiętać, że pięć lat wcześniej (w roku 1985) gen. Jaruzelski udał się osobiście do Nowego Jorku (oficjalnie z okazji rocznicy ONZ), aby spotkać się z paskudną mendą o nazwisku Rockefeller.

Otóż syjonista Rockefeller wraz ze zdradliwą komunistyczną łajzą Jaruzelskim dobili targu co do przyszłości Polski… a dokładniej co do przyszłości Polin – bo według ich umowy PRL powinna zamienić się w żydowskie Polin….

Co zresztą się stało przy tzw. Okrągłym Stole.

LINK: wywiad z Geremkiem

W taki właśnie sposób sowieckie PRL przepoczwarzono w żydowski Polin.

Po Okrągłym Stole nigdy nie było czegoś takiego jak III RP czy Polska.

LINK: Ubojnia Polin

ALE DO RZECZY

Mazowiecki obiecał żydostwu w USA, że spełni oczekiwania Izraela – co wynikało wprost z wcześniejszej umowy Jaruzelski – Rockefeller.

Od tej pory to Warszawa stała się ogniwem łączącym Moskwę z Tel-Avivem. Sowieccy Żydzi mieli obowiązkową przesiadkę w Warszawie – ponieważ samoloty izraelskich linii lotniczych El-Al nie miały prawa wstępu do ZSRR.

POLSKIE KOMUNISTYCZNE OSZOŁOMY

Wielu komunistycznych rzeźników PRL-u zwietrzyło w ”Operacji Most” swoją szansę na zweryfikowanie się przed polskim społeczeństwem i NSZZ Solidarnością. Wiedzieli, że muszą przejść ’lustrację’ aby dalej mogli egzystować jako szpicle (czyli: agenci) i nie stracić swoich pensyjek i przywileji. Żadna uczciwa praca ich nie interesowała!

Szczególną rolę odegrali tu Czempiński i Petelicki (mniejszą rolę odegrał Dziewulski - szkolony w Izraelu), którzy za nic nie chcieli odłączyć swoich komunistycznych ryjów od ’państwowego zasobnego koryta’.

Petelicki i Czempiński zaprojektowali plan budowy w Polsce pierwszej specjalnej jednostki anty-terrorystycznej, która zapewni ochronę Żydom w czasie trwania ”Operacji Most”.

Obaj komunistyczni generałowie okazali swój autorski projekt do MSWiA. Po półtorej miesiąca zadekretowano powstanie nowej jednostki – czyli Grupy Realizacji Operacji Most – w skrócie GROM (litery pierwsze od każdego wyrazu).

 • Dla naiwnego ludu ogłoszono, że GROM będzie odbijać Polaków od terrorystów (sic!) - ale przecież wtedy Polska nie miała żadnych konfliktów na Bliskim Wschodzie!

Po latach ci komuszki (Petelicki, Czempiński i Dziewulski) w swoich książkach oraz licznych wywiadach prasowych nieudolnie kłamali i chwalili się, że to dzięki właśnie nim (czytaj: ”Operacji Most”) umorzono Polsce 16 mld. dolarów długu(sic!). Natomiast za tajną operację wyprowadzenia agentów CIA, którą przeprowadził Polski Wywiad Wojskowy – Polska weszła do NATO.

... Kurwa, co za tupet… żeby takie toporne kłamstwa rozpowszechniać!

No cóż… niektórzy wierzą że: środa jest w piątek… ale to już indywidualny poziom głupoty.

CZEMPIŃSKI I PETELICKI SPROWOKOWALI TERRORYSTÓW PRZECIWKO POLAKOM

Ci komunistyczni generałkowie ratując samych siebie sprowadzili zagrożenie dla niewinnych i nieświadomych Polaków.

Wkurzone organizacje terrorystyczne z Libanu i Palestyny oficjalnie zagroziły Polsce! Bliski Wschód kategorycznie nie życzył sobie przyjazdu nowych Żydów do ich terytoriów.

Nastąpił impas.

W tym czasie wiele polskich przedsiębiorstw realizowało rozpoczęte budowy i zawarte umowy w Syrii, Egipcie, Iraku. Tysiące polskich pracowników przebywało tam na kontrakcie – stając się potencjalnym celem ataków terrorystycznych.

 

Warto wspomnieć tu o groźnym incydencie w Libanie, kiedy w kilka dni po oficjalnym ogłoszeniu przez Mazowieckiego planu pomocy Żydom w ”Operacji Most” - rozwścieczeni terroryści libańscy zaatakowali konsula RP – z kałasznikowów postrzelili konsula wraz z jego żoną.

Szkoda tylko, że Czempiński i Petelicki jakoś tego zagrożenia dla Polaków nie dostrzegli!

Polacy ich w ogóle nie interesowali!

Interesowali ich wyłącznie Żydzi – ponieważ tylko Żydzi mogli zapewnić im niezbędny immunitet!

 • Tylko organizacje żydowskie w USA zadowolone z finału ”Operacji Most” zapewniły rekomendację Petelickiemu, Czempińskiemu i reszcie zdradliwych komuszków – rekomendację do Kongresu i Senatu USA.

I właśnie z taką rekomendacją prosto z USA - Czempiński i Petelicki - cieszyli się nietykalnością polityczną lub karną w Polin! Tfu… to znaczy w III RP.

ŻYDOWSKA WDZIĘCZNOŚĆ

Żydzi zdawali sobie sprawę z ogromnych kosztów ”Operacji Most”.

 • Opłacić rosyjskie samoloty Aerofłotu i pociągi wiozące Żydów

 • Zapłacić za bilety lotnicze lub kolejowe z Moskwy do Warszawy

 • Opłacić miejsca noclegowe w Warszawie dla Żydów

 • Zapłacić za transport Żydów z Warszawy do Tel-Avivu

 • Zapłacić Wojsku Polskiemu i Policji za ochronę Żydów.

Żydzi uważali, że to Polska powinna wszystko zapewnić co niezbędne do realizacji ”Operacji Most” - finansowanie, ochronę i resztę!

Izrael ani myślał o dorzuceniu się finansowo do całej akcji - według żydowskiej, kilkuset-letniej tradycji:

"... za żydowskie rachunki płacą Polacy (czytaj: ’frajerzy’)...".

 1. W tym celu izraelski Mossad wysłał do Polski 1 milion dolarów.

 2. Mossad wytypował dwóch Żydów do wielokrotnego pomnożenia tych pieniędzy

 3. Wytypowani Żydzi to Bagsik i Gąsiorowski – posiadający polskie paszporty

 4. Bagsik i Gąsiorowski zakładają przestępczą finansową spółkę Art-B

 5. Bagsik i Gąsiorowski ’wrzucają’ izraelski 1 mln. dolarów w polski system bankowy

 6. Bagsik i Gąsiorowski drenują polski system bankowy używając tzw. ”oscylatora”

 7. ”Oscylator” pozwala 1 milionowi dolarów (przywiezionego z Izraela) przechodzić wielokrotnie przez różne banki w Polsce generując w krótkim czasie ogromne zyski.

 8. Po trzech miesiącach działalności spółka Art-B wyłudza z polskiego systemu bankowego kilka-set milionów dolarów.

Oczywiście taki duży proceder przestępczy nie był możliwy do ukrycia. Proceder był doskonale widoczny dla Nadzoru Bankowego oraz NBP czy Ministerstwa Finansów….

… gdzie niemal wszyscy urzędnicy byli etnicznymi Żydami (ale oficjalnie Polakami)….

… ponieważ Żydom zapewniły to ’negocjacje’ przy Okrągłym Stole.

Polacy żydowskiego pochodzenia uczestniczyli czynnie w okradzeniu Skarbu Państwa.

"..,. Taka żydowska lojalność i wdzięczność za kilka-set letnią ochronę Żydów przez Rzeczypospolitą...".

Kiedy wreszcie przestępczy proceder ’z oscylatorem’ odkryli niezależni dziennikarze – to Bagsik i Gąsiorowski wyjęli izraelskie paszporty – i już jako Żydzi uciekli z Polski do Izraela….

… Z całą ukradzioną w Polsce kasą!

DZIWNE: Nikt ich nie zatrzymał na granicy lub lotnisku… chociaż każdy strażnik graniczny znał dokładnie twarze tych dwóch Żydów z gazet i telewizji… oraz było powszechnie wiadomo, że jest na nich nakaz prokuratora.

Czyżby to znowu sam Petelicki i Czempiński zapewnili ochronę żydowskim złodziejom?

Wszystkie tropy prowadzą właśnie do nich!

ŻADNEJ LOGIKI

Tysiące Ruskich Żydów uciekało ze Związku Radzieckiego do Izraela – czyli biznes zrobili Rosjanie i Żydzi.

 • dlaczego więc Ruskie nie sfinansowały tej żydowskiej ucieczki?!

 • dlaczego więc Izrael nie sfinansował tej żydowskiej ucieczki?!

 • Dlaczego więc Polacy sfinansowali tę ucieczkę?! Przecież Polacy nie mieli w tym żadnego biznesu!

ODPOWIEDŻ jest stale identyczna: ponieważ Polska (a właściwie Polin) jest uważany niczym kolonia żydowska lub izraelska… a kolonie się drenuje!

Tak właśnie żydostwo traktuje Polaków – i obecnie wyciąga swoje cuchnące łapska po resztę kasy Polaków; tym razem używając Ustawy 447.

KOMUSZKI W KOLEJCE PO IMMUNITET

Ktoś poważnie nie-jarzący rzeczywistości zapyta:

- Po co Petelicki i Czempiński mieliby ochraniać żydowskich złodziei: Bagsika i Gąsiorowskiego?

Naiwne i głupie pytanie….

A oto odpowiedzi:

 • Petelicki i Czempiński ochraniali całą tajną akcję izraelskiego Mossadu, którego agentami byli Bagsik i Gąsiorowski!

 • Petelicki i Czempiński musieli zapewnić Izraelowi środki finansowe, aby ”Operacja Most” doszła w ogóle do skutku!

 • Dopiero kiedy zakończyła się ”Operacja Most” - Petelicki i Czempiński (oraz reszta ukrytych rzeźników PRL-u) mogła liczyć na rekomendację Kongresu Żydów w USA (w tym Rockefeller'a) i otrzymać ’immunitet’ chroniący skutecznie od lustracji i wyroków sądowych w nowej III RP.

Jeszcze warto wspomnieć o wstydliwym dla Petelickiego i Czempińskiego incydencie:

Bagsik i Gąsiorowski wywieźli całą skradzioną kasę do Izraela – a według planu powinni zostawić ją w Polsce jako zapłata za ”Operację Most”.

Izrael długo się ociągał z oddaniem tej skradzionej polskiej kasy z powrotem do Polski – a nawet zasugerował, aby przekręt z ’oscylatorem’ powtórzyć w Polsce jeszcze raz (sic)!

Petelicki i Czempiński silnie się wkurzyli na Żydów, ponieważ cała polska mówiła o tym.

Po długich negocjacjach strona izraelska odesłała do Polski tylko 60% kwoty, tłumacząc nieprzewidzianymi wydatkami (sic)!

Petelicki i Czempiński wyluzowali kiedy zobaczyli forsę i kontynuowali ”Operację Most”.

Co stało się z resztą skradzionej forsy?

Bagsik i Gąsiorowski za-sponsorowali (zdalnie z Izraela) wszystkie istniejące wtedy w Polsce partie polityczne – łącznie z Telegrafem (partią Kaczyńskich).

NOWE TROPY

Najnowsze tropy prowadzą do tezy, że Petelicki i Czempiński projektowali:

 • projektowali szczegóły żydowskiej ”Operacji Most”

 • projektowali wyłudzenia setek milionów dolarów z polskich banków poprzez spółkę Art-B na sfinansowanie w całości żydowską ”Operację Most”

O kurwa! Zdziwko?!

 

PAMIĘTAJ:

Żydzi są tak silni – ile Żydom się pozwoli.

Ktoś Żydom pozwolił zbyt dużo w Polsce!

I to świadomie!

JESZCZE RAZ - DLA OSÓB ’SŁABO JARZĄCYCH REALIA’ LUB ZAĆPANYCH

PLAN PETELICKIEGO I CZEMPIŃSKIEGO WYŁUDZENIA MILIONÓW OD POLAKÓW

Petelicki, Czempiński oraz Jaruzelski doskonale zdawali sobie sprawę, że uzyskają nietykalność oraz ochronę Żydów przed zemstą Polskiego Społeczeństwa za lata PRL-u tylko wtedy, jeśli żydowska ”Operacja Most” zakończy się sukcesem.

Żydzi przycisnęli komuchów (korzystając z okazji), aby Polacy sfinansowali wszystko. Komuchy ratując się zdecydowali okraść - dla żydostwa - budżet państwa Polskiego.

Komuchy po raz wtóry zdradziły interesy Polski i Polaków dla swoich egoistyczych potrzeb!

 • Komuchy z byłego PRL-u wpuściły do polskich banków Bagsika i Gąsiorowskiego i pozwolili im aby wydoili polski system bankowy! 
 • Komuchy użyły do tego celu swoje koneksje. Kiedy ’oscylator’ wygenerował odpowiednią kasę – komuchy zapewniły tym dwóm Żydom bezpieczną ewakuację do Izraela.

GROM

czyli Grupa Realizacji Operacji Most to pomiot Mossadu.

 • Śmiać się chce, kiedy w telewizji ci żołnierze GROM-u stroją poważne i groźne miny – pitoląc coś o honorze....

 • Jeszcze więcej śmiechu, kiedy ci żołnierze GROM-u wydają swoje książki o wojsku!

Może faktycznie ci operatorzy GROM-U nie są świadomi, że zaciągnęli się do izraelskiej komórki wojskowej oddelegowanej do Polski.

 • GROM został poczęty w towarzystwie nie-zbyt arystokratycznym (w zaułku semickiego getta).

 • GROM to po-części syjonistyczny pomiot dla syjonistycznych interesów.

GROM powstał dla realizacji izraelskich akcji w rejonie Bliskiego Wschodu.

Istnieje zapis ustawowy, że GROM nie może prowadzić akcji wojennych w Polsce.

Naiwni tłumaczą to w taki sposób, że GROM powinien odbijać Polaków (zakładników).

PYTANIE: Tylko ilu zakładników Polaków odbił GROM – w całej swojej historii?

PYTANIE: Dlaczego aż 90% działań wojennych GROM realizuje w sąsiedztwie Izraela?

Sam Czytelniku sobie zadaj pytania:

 • gdzie walczy GROM?

 • W czyim interesie walczy GROM?

Odpowiedzi zawsze będą takie same:

 • GROM walczy na Bliskim Wschodzie (90% wszystkich akcji wojennych)

 • GROM walczy w interesie Izraela (nawet jeśli oficjalnie jest częścią kontyngentu wojsk USA)

A za wyszkolenie GROM-u i za jego wyposażenie - płacą jak zwykle Polacy!

UWAGA!

- Dla ukrycia prawdziwej (czytaj: wstydliwej) nazwy -

GROM czyli: "Grupa Realizacji Operacji Most"

- często używa się fałszywego odczytu skrótu -

GROM czyli "Grupa Reagowania Operacyjno-Manewrowego"

ale….

nie daj się Czytelniku zmylić!

Sami Czytelniku pomyśl:

- co to znaczy ’reagowanie operacyjne’ lub ’reagowanie manewrowe’ - to przecież nie po polsku! Nawet nie trzeba być polonistą aby to dostrzec! W tej drugiej, nowej nazwie nie ma żadnej logiki!

Odnosi się wrażenie, że młodsi oficerowie i operatorzy jednostki GROM faktycznie wierzą, że walczą na Bliskim Wschodzie w ramach misji NATO. Chyba nawet są przekonani, że uczestniczą w akcjach razem z wojskiem USA.

To fikcja!

Są tam i całkiem innego powodu!

Tylko starsi oficerowie znają prawdziwy powód obecności GROM-u w okolicy Izraela – ale młodszym kolegom nie mówią prawdy.

A szkoda… ponieważ operatorzy GROM-u znając prawdziwy powód swojego zaangażowanie w sąsiedztwie Izraela – nie czuliby już takiej dumy!

KONKLUZJA

Operatorzy GROM wysługując się żydostwu – stali się Szabes-Gojami!

Niestety!

To wstydliwe!

Szabes-Goj – to nie-Żyd, który pracuje dla Żydów za grosze!

Dlatego Polacy nie życzą sobie, aby operatorzy GROM (czyli Szabes-Goje) nosili oznakowania Polski Walczącej!

 

Znaki Polski Walczącej należą tylko do Narodu Polskiego!

To znak dumy i historii Polaków!

Zerwać Szabes-Gojom te polskie znaki!

PYTANIE

 • Czy Polacy potrzebują wojskowe Siły Specjalne?

Tak!

 • Ale tylko takie, które walczą za Polaków i Polskę!

CZEMPIŃSKI I PETELICKI TO ZWYKŁE ŻULE !

Za przerzut 140 tys. Żydów z Moskwy do Warszawy, a potem do Tel-Avivu….

Zapłacili w 100% Polacy - polski budżet, oszukani (przez Art-B) polscy klienci banków!

Petelicki, Czempiński i Dziewulski w swojej żałosnej egzystencji uczynili wiele szkód Polakom i Polsce....

... za komuny gnębili, sprzedawali i okradali Polaków dla ruskich komunistów;

... a w tzw. "wolnej Polsce" sprzedawali i okradali Polaków dla pospolitych Żydów;

? Kurwa, skoro Petelicki i Czempiński byli tacy cwani – to dlaczego pozwolili aby Polacy (a nie Żydzi) za wszystko zapłacili ?

To pytanie retoryczne.

A durni Polaczki chcą tym generałkom pomniki stawiać….

ABY UZUPEŁNIĆ SWOJĄ WIEDZĘ O GROM - PRZECZYTAJ:
All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly