Return to site

 

 

Izrael domaga się

"Polskiego Mięsa Wojennego".

Swoim żydowskim zwyczajem Izrael domaga się od Polaków więcej.

 • W Afganistanie i Iraku Polscy Żołnierze walczyli o interesy Izraela - nic nie załatwiając swojej Polsce! Ale o tym Polacy nie wiedzieli.... Politycy SLD i PO oszukali ich.

 • Teraz izraelscy wysłannicy oblegają Warszawę, aby 'wyrwać' ponownie Polskich Żołnierzy do wojny przeciw Persom i ich Koalicji!

 • Kilka dni temu Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz "Ciapa"-Czaputowicz wydali oświadczenie/notę do Iranu.... Domagają się (?!) aby Iran oddał Brytyjski okręt! Polski MSZ ma tyle zaległości, ale interesuje się nie swoimi kłopotami. Czyżby szykuje polską opinię publiczną na wojnę żydowską przeciw Persom?

Dlaczego żydostwo rości sobie do tego jakieś prawa?

 • Od zakończenia II Wojny światowej żydostwo przyzwyczaiło się, że za ich brudne rachunki powinni płacić Polacy.... I Polacy płacili żydo-komunie przez 50 lat w PRL (czyli Polin).

 • Po "okrągłym stole" pozostawiono tych Żydów w resortach siłowych i partiach politycznych. Zwłaszcza w polskim wywiadzie i kontrwywiadzie; tam funkcjonariusze mówią do siebie często w 'jidisz' (żydowski slang / żałosna przeróbka j. niemieckiego). Tych funkcjonariuszy nigdy nie zweryfikowano po PRL, ani też nie lustrowano. Obecnie zastępują ich nowe pokolenie Żydów - dokładnie ich pomiot! To rodzaj funkcjonariuszy-dziedzicznych ze względu na etniczność żydowską! Aryjscy Polacy nie są wpuszczani do tych struktur po dzień dzisiejszy.

Jeszcze raz:

 • Żydzi uczynili z Polskiego Wywiadu i Kontrwywiadu strukturę dynastyczną, wyłącznie dla klanów i rodów żydowskich; zamkniętą dla etnicznych Polaków. 
 • Nie jest żadną tajemnicą, że PiS (a przedtem PO) porozdawali Żydom izraelskim - polskie obywatelstwa i wysyłali do Izraela polskie paszporty (niewypełnione), aby to ich izraelscy pracodawcy z Mossadu zdecydowali, kto będzie polskim obywatelem oraz polskim funkcjonariuszem Polskiego Wywiadu lub Polskiego Kontrwywiadu.

W efekcie w polskich resortach siłowych (wywiad, kontrwywiad, CBA, UOP, Straż Graniczna... pojawili się "nowi-Polacy" z Izraela) - okupujący stanowiska kierownicze i decyzyjne. Chwalą się często rodowodem z Mossadu. Nie tłumaczą się nikomu, ponieważ zasłaniają się tajemnicą służbową.
Taki spadek po żydo-komunie z PRL (czyli Polin).

Kłopot w tym, że to nie tylko jakiś folklor polityczny, niewiele znaczący....
To powoduje katastrofę, depopulację, wysiedlanie i ubóstwo Narodu Polskiego!
Ci właśnie tzw. 'decydenci' wątpliwego (nie-polskiego) pochodzenia kontynuują wrogą i złodziejską politykę wobec Polaków.

%

ALE OD POCZĄTKU:

20 lat temu partia SLD z Kwaśniewskim (Żydem) oraz Millerem (Pierwszym Szabes-Gojem) ogłosili zakup od USA: 48 samolotów bojowych F-16, za ogromną kwotę!
Zakup zrealizowano w całości z polskiego budżetu (na który zrzucali się przecież tylko sami Polacy). SLD obiecało wtedy Polakom, że USA w wyrazie wdzięczności zainwestują w Polsce ogromne pieniądze w ramach tzw. 'offsetu'.

I co?
- I nie zainwestowali wredni Yankesi! - odpowiesz.
- Tylko, że się mylisz! Właśnie, że zainwestowali w 'offsecie'!
- Co? - zapytasz. - Przecież nie otworzyli w Polsce żadnej produkcji!
- Tak.... Oczywiście, w Polsce Stany Zjednoczone nie otworzyły żadnej produkcji.... Ale w ramach tego właśnie 'offsetu' USA otworzyły produkcję oraz zainwestowały spore pieniądze w Izraelu!

%

ZREALIZOWANE WARUNKI POLSKIEGO "OFFSETU" ZA SAMOLOTY F-16

Dokładnie tak, jak Kwaśniewski (Żyd) i jego Szabes-Goje (Miller i sp-ka) z partii SLD wynegocjowały ze stroną USA.

Stany Zjednoczone wywiązały się w pełni z umowy offsetowej!
Syjonistyczna grupa przestępcza o nazwie Sojusz Lewicy Demokratycznej, działająca w Polsce, zaspokoiła Izraelowi warunki umowy offsetowej, za którą - nieświadomy Naród Polski - zapłacił (czyli dał się ojeb...ć).
Każdy kto śledzi izraelski rozwój sektora wojskowego, zauważy, że tuż po zakupie polskich F-16, do Izraela wkroczyły nowe produkty 'made in USA', nowe licencje na produkcję sper-broni... oraz liczne inwestycje (to właśnie te, które SLD obiecało wcześniej Polakom).

Zrealizowane warunki lukratywnych kontraktów na odbudowę Iraku za uczestnictwo w tej wojnie:
Mniej, więcej, w tym czasie do Polski przybył prezydent George W. Bush 'po prośbie' - aby Polska udzieliła wsparcia wojennego dla Stanów Zjednoczonych w wojnie przeciw Irakowi. Bush miał ogromne kłopoty - wśród sojuszników - ze zbiórką chętnych na tę wojnę... więc Polakom obiecał ogromne profity z tej irackiej wojny! Obiecał Polakom lukratywne kontrakty na odbudowę Iraku.
Partia SLD (pomiot żydo-komuny) zacierała ręce z tego geszeftu. Żyd A. Kwaśniewski i Szabes-Goj L. Miller ponownie zmontowali "judeo-duet" i określili Bushowi warunki.... Bush przystał.
Syjonistyczna grupa przestępcza SLD wysłała Polskich żołnierzy na wojnę do Iraku!
Potem jeszcze syjonistyczni przestępcy z SLD wysłali Polskich żołnierzy na wojnę do Afganistanu!
Tylko, kiedy nadszedł czas rozdawania lukratywnych kontraktów przez wdzięczne USA swoim wiernym sojusznikom na odbudowę Iraku.... Polska tych kontraktów nie otrzymała!

Wszystkie te kontrakty należące się Polakom i Polsce - trafiły do Izraela i Izraelczyków!

Bo tak wynikało z zapisów umowy pomiędzy Polską a USA. (kopie umów dostępne chociażby na WikiLeaks; i wielu innych wolnych portalach internetowych).
Tak właśnie Żyd A. Kwaśniewski i Szabes-Goje L. Millera oszukały uczciwy Naród Polski!

%

NO I CZASY WSPÓŁCZESNE

Żydzi w polityce Bliskiego Wschodu "przegięli pałę" zbyt ostro - wikłając w żydowski syf - potęgę światową - czyli USA.
Obecnie prezydent Trump jest w paskudnej sytuacji... i szuka z niej wyjścia. CIA w tym akurat mu nie pomaga, bo jest z obecnym prezydentem ideologicznie skonfliktowane - Trump może tylko ufać NSA (National Security Agency).

Przez te żydowskie (izraelskie) intrygi - w minionych miesiącach:

 • Doszło do zacieśnienia współpracy pomiędzy Rosją i Chinami....

 • Do tego groźnego duetu dołącza ochoczo Turcja (mająca już dość syjonistycznego jątrzenia na Bliskim Wschodzie....).

 • Dołączył też Iran (dumna Persja), który przejmuje inicjatywę w Zatoce Perskiej.

Te cztery państwa stanowią 'oś' o wiele większego sojuszu, poszerzonego chociażby o Irak, Syrię, Egipt, etc..
Kluczem do tego pierwszego etapu wyrzucenia syjonistów z regionu jest oczywiście Iran, któremu syjoniści próbują przeszkodzić w sprzedaży ropy oraz rozwojowi planów nuklearnych.

Izrael chciałby uczynić z Iranu, dokładnie to, co uczyniono wcześniej z Iraku! ... A raczej co uczyniono z Palestyny!

Tylko, że teraz są już inne czasy... i jak mówili starożytni Czesi : "... to se ne wrati...".
Iran to zupełnie inna liga światowa!

 • Iran wspiera globalna potęga jaką są Chiny,

 • Iran wspiera też regionalna potęga Rosja,

 • oraz aspirująca do miana potęgi Turcja.

Te trzy państwa dysponują zaawansowaną techniką wojskową, którą właśnie się dzielą
z Teheranem. Iran dysponuje obecnie nowoczesną techniką rakietową, krótkiego, średniego i dalekiego zasięgu: Fair-5, Badr-1 czy Fateh-110, hipersoniczne pociski.... plus rakiety balistyczne hipersoniczne (kilkukrotnie szybsze od szybkości dźwięku)... trudne do zestrzelenia dla najlepszych rakiet 'made in USA' czy produkcji izraelskiej.

Dlatego pierwszy raz w historii - wojska USA po incydentach w Zatoce Perskiej (zestrzelenie drona szpiegowskiego) nie zdecydowały się tam wysłać swojej groźnej i skutecznej flotylli.

Oczywiście pociski produkcji Stanów Zjednoczonych mogłyby zniszczyć nawet kilka atakujących rakiet hipersonicznych (kilkakrotność szybkości dźwięku), ale co zrobi okręt USS kiedy Iran tych rakiet wyśle dwadzieścia? A każda wyposażona w głowicę 650 kg.? Nawet jeśli eksploduje kilkaset metrów przed celem - to fala uderzeniowa może z powodzeniem poważnie uszkodzić potężny okręt oraz zniszczyć wszystkie urządzenia łączności w nim zamontowane.

Rakiety to stosunkowo tani rodzaj broni.

 • Koszt takiej rakiety to od 200 tys. do 500 tys. dolarów.

 • Natomiast cena super-krążownika USS to 1 mld. dolarów.

Więc całkiem tanim kosztem Iran mógłby skutecznie pozbyć się potężnej grupy bojowej flotylli USA w Zatoce Perskiej.

Identyczne obawy przejawia US Air Force:

 • F-35 kosztuje 100 mln dolarów

 • Natomiast koszt dwudziestu przeciwlotniczych rakiet 'made in Iran' to cena od 2 mln. do 4 mln. dolarów (to cena łączna 20 rakiet, potrzebnych na zestrzelenie F-35). Czy F-35 aby napewno poradzi sobie z 20 rakietami, atakującymi jednocześnie?

Stara zasada, że: łatwiej i taniej się bronić z ukrycia, aniżeli atakować!

%

SPRAWA ŻYDOWSKA

Izrael, a w ogóle Żydzi to żadni żołnierze! Stale generują konflikty w rejonie Bliskiego Wschodu - ale potem kryją się za plecami Stanów Zjednoczonych.

Syjoniści to zwykłe kurduple, które szczują większych i silniejszych na siebie wzajemnie, żeby ci za nich się bili.
Właśnie teraz Izrael też wciągają do swoich brudnych gierek mocarstwo, jakim jest USA.... Ale to jeszcze 'pół biedy'.

!!!!!!

Syjoniści z Izraela próbują uporczywie i po chamsku wciągnąć w te swoje brudy i wojenki inne państwa.... Syjoniści chcą wciągnąć Polskę!

!!!!!!

Właśnie wypłynęły szczegóły tajnych negocjacji Polsko - Izraelskich (a raczej PiS - Mossad), które odbywają się dość intensywnie w osławionej już willi Mossadu blisko Tel Avivu. Negocjacje dotyczą tajnej umowy, według której Polska powinna dostarczyć w pierwszej fazie konfliktu zbrojnego przeciw Iranowi - od 20 tys. do 40 tys. Polskich Żołnierzy (Mięsa Wojennego), wraz ze sprzętem ciężkim i lotnictwem!

Tajny plan przewiduje, że po zakończeniu negocjacji "PiS - Mossad" dokument trafi do Pentagonu i wtedy oficjalnie USA poprosi Polskę (oraz inne państwa) o wsparcie w wojnie przeciw Iranowi.

Stany Zjednoczone - już swoim hojnym zwyczajem - przeznaczą ogromne środki dla Polski za uczestnictwo w tej wojnie..., które znowu trafią w całości do Izraela !

M. in. lukratywne kontrakty odbudowy Iranu i regionu; rozbudowa zakładów zbrojeniowych i oczywiście licencje i plany na produkcję super-broni. Reszta pokryje z powodzeniem jeszcze zakup 40 sztuk samolotów F-35 dla Izraela w w wersji B, czyli pionowego lądowania oraz skróconego startu).

%

DLACZEGO PiS OSZUKUJE POLAKÓW?

Bo PiS to projekt izraelskiej agencji wywiadowczej Mossad ( która pomogła PiS-owi powrócić do politycznego koryta; np. "afera taśmowa" u Sowy i przyjaciele).

- Pamiętacie jak wiosną b. r. partia Kukiz'15 złożyła projekt ustawy przeciw roszczeniom żydowskim JUST447?
- No właśnie! Wtedy PiS odłożył procedowanie projektu tej ustawy 'na później' z powodów 'technicznych'.
- Ale już w lipcu b.r. Sejm RP całkowicie odrzucił projekt ustawy Kukiza (głosami wszystkich PiS-iorskich posłów)....

- Bo PiS uważa, że Żydom trzeba płacić! Tak jak płacą i płaciły Izraelowi wszystkie partie polityczne po 'okrągłym stole'.

PiS to żydowska agentura i zaczyn żydowskiego Polin!

%

CIEKAWOSTKA

 • Czy wiesz, że polska jednostka GROM powstała dla zabezpieczenia transportu Żydów rosyjskich do Izraela w słynnej operacji"Most"?

 • To izraelski Mossad poprosił, aby Polska wyszkoliła komandosów zdolnych ochronić Żydów przed atakami Palestyńczyków - w czasie operacji "Most". Izrael nic nie dorzucił się do GROM-u.

 • Mossad przywiózł do Polski nawet pierwszy milion dolarów dla spółki "Art-B" Gąsiorowskiego i Bagsika, aby ci w 'oscylatorze' okradli polskie banki. Tych dwóch pilnowała w Polsce ochrona osobista agentów Mossadu. Po całej akcji Gąsiorowski i Bagsik wywieźli fortuny do Izraela, by sfinansować akcję "Most".

Tak właśnie: to Polska sfinansowała transport rosyjskich Żydów do Izraela. Wszystko to za akceptacją Wałęsy, Mazowieckiego, Geremka, Michnika..., którzy uważali, że "Polaczki" powinny zapierd...lać na semitów!
Warto też wspomnieć, że Bagsik i Gąsiorowski sponsorowali - z tych kradzionych pieniędzy z polskich banków - prawie wszystkie partie polityczne; sponsorowali nawet spółkę TELEGRAF należącą do L. i J. Kaczyńskich!
Jeszcze raz!
PiS załatwia ewentualne profity - z wojny przeciw Iranowi - tylko dla Izraela!

Żadnych złudzeń, że profity dostanie Polska!

Dla polskich żołnierzy i weteranów tej wojny przewidziany są tylko protezy kończyn.... Produkowane oczywiście przez izraelski przemysł, bo przecież Żydzi i na tym chcą zarobić!

Notabene - nie są to protezy najnowszej generacji; są wycofane przez izraelskie ministerstwo zdrowia (zalegające magazyny) jako niespełniające wymagań.

Potem jeszcze udręka w przyznaniu renty wojennej i użeranie się w urzędach o 'każdy grosz'.

Tyle dla Polskich Żołnierzy - weteranów!

%

KONKLUZJA

Iran to silne państwo, posiadający skutecznych i doświadczonych żołnierzy. Persowie, to nie biedni Irakijczycy, czy prymitywni Talibowie z Afganistanu. Nawet jeśli wojska lądowe Iranu nie są zbyt nowoczesne, to i tak ich liczba jest pokaźna.

Do tego rakiety produkcji własnej; ale też nowoczesne rakiety i artyleria produkcji chińskiej, rosyjskiej i tureckiej....

Chiny będą wspierać wojskowo Iran, z uwagi, że jest solidnym źródłem ropy naftowej, bez której chińska gospodarka nie będzie w pełni wydolna. A jeśli chodzi o ropę rosyjską... to nikt przy zdrowych zmysłach nie zawierzy Putinowi.

Izrael nie może zniszczyć tych samolotów, ponieważ wkurwiłby Pekin! Pekin uważa, że te samoloty są do ochrony chińskich inwestycji w Iranie i całej Zatoce Perskiej.

Nawet Saudowie niewiele mogą; chociaż mają duże ilości dobrych samolotów, to poziom wyszkolenia saudyjskich pilotów jest żenujący! Obserwatorzy zauważają, że Saudowie mogą 'wsadzić' do saudyjskich samolotów pilotów izraelskich - ale to ogromne ryzyko! Przy zestrzeleniu takiego samolotu i złapaniu żydowskiego pilota w ogóle nie zadziałają reguły prawa wojennego, a piloci żydzi będą traktowani jako przestępcy - z zastosowaniem krwawych tortur oraz kary śmierci; nawet egzekucji publicznych w mediach.

I nikt nie mógłby Persom zarzucić złamania prawa lub konwencji wojennych.

Dla samych Saudów to również byłby kłopot; bo wiadomo, że Saudowie to Żydzi (ród semicki), który wymordował przed dwustu laty arystokrację tubylczych Nomadów. Potem ów ród semicki - w wyniku planu i spisku - przejął nazwisko oraz nieruchomości tubylczej arystokracji i wziął sobie całe państwo na własność! Co dowodem jest rzecz bez-precedensu, aby państwo na Bliskim Wschodzie nazywać od własnego nazwiska.

Izrael i Saudowie zawsze prowadzili wspólną syjonistyczną politykę eksterminacji ludności lokalnej... i zawsze się wspierali i dbali o własne interesy. Mossad często wykorzystywał Saudów do sponsorowania Palestyńczyków i ich aktów terroru, aby później mieć pretekst do pacyfikacji Palestyńczyków z ich rdzennych ziem i budowania tam nowych osiedli dla żydowskich osadników.

Izrael sponsorował przez Saudów też ISIS, aby spacyfikować ludność południowej Syrii, w celu zagarnięcia tych ziem dla siebie.

Zresztą każda menda polityczna tak robi....

- Pamiętacie co zrobił Putin w Moskwie, kiedy chciał zdobyć poparcie Rosjan dla wojny w Czeczeni?

- Wysadził w powietrze kilka bloków w Moskwie! Oskarżył za to Czeczenów.

- I poparcie do wojny natychmiast zdobył.

%

UWAGA

Polscy żołnierze nie mogą ginąć za jakiś Izrael!
Dumni i rozwinięci intelektualnie Aryjczycy nie mogą zhańbić się wojną w obronie prymitywnych i niedorozwiniętych mentalnie syjonistów, (ziejących nielogiczną nienawiścią do innych narodów i mordujących niewinnych Palestyńczyków!)... w obronie syjonistów, którzy jątrzą i judzą do wojen!

 • Polska nie ma żadnych układów wojskowych z Izraelem; czyli żadnych zobowiązań!

 • Polska jest członkiem NATO i tylko powinna bronić państwa należące do NATO!

A jeśli PiS-iory chcą wykorzystać biedę i drożyznę w Polsce (którą PiS sam generuje) i wysyłać młodych biednych Polaków na żydowskie wojny - to niech wysyła swój pomiot!

 • PiS-iorka Beata Szydło niech wyjmie z ukrycia swojego synalka w czarnej sukience (księdza) i zrobi z niego prawdziwego faceta/żołnierza - wyślę go na wojnę! Za Izrael!

 • Beata Kempa, która szykuje swojego synalka na posła do Sejmu RP, niech zrobi z niego prawdziwego faceta - i wyślę go na wojnę!

 • Wałęsą (który jest "za a nawet przeciw") ustawił swojego synalka w PE; niech zrobi z niego prawdziwego faceta - i wyślę go na wojnę!

 • Kornel M. (rzekomo Solidarność Walcząca) ustawił swojego synalka jako premier RP (Mateusza - Matołka) - nie zrobił z niego prawdziwego faceta - i nie wysłał go na żadną wojnę! Ani za Polskę... ani za Izrael! Chociaż sam 'premierek' chwalił się że jest Żydem.

I wszyscy ci jeb...ięci posłowie PO-PiS niech wyślą swoich potomków do walki w żydowskich wojnach!.... I odpier...olą się od etnicznych Polaków - nie wciągają ich w żadne żydowskie wojenki!

%

REFERENDUM

Dlatego Polacy powinni domagać się prawa do REFERENDUM, które wiązałoby Sejm, oraz wszystkie pozostałe tzw. władze (wykonawczą i sądowniczą) do respektowania woli narodu!

Należy poprzeć partię, bez względu na jej program, która tylko wprowadzi PRAWO DO REFERENDUM.

Resztę, obywatele sami oczyszczą w głosowaniach. Nawet odsuną tę partię, na którą głosowali.

Właśnie tylko poprzez REFERENDUM Polacy wyrażą swoje zdanie co do uczestnictwa Polaków w nieswoich wojnach!

Wiadomo, że trudno będzie znaleźć taką partię, która będzie tolerowała "prawa gawiedzi" w Referendach. Przecież wtedy obywatele mogą unieważnić każdą anty-polską ustawę sejmową....

... I co wtedy?

A wtedy skończą się liczne pochody tzw. "lobbystów" do posłów z walizkami pieniędzy w celu ich korupcji... ponieważ żadna korporacja nie przekupi posła, skoro jego głos zostanie przegłosowany w referendum przez każdego obywatela!

Polecane artykuły:

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly