Return to site

JP Morgan zatrudni "kapo".

JP Morgan zatrudni w polskiej filii "kapo".

JP Morgan zatrudni w polskiej filii "kapo".

Polska miała to nieszczęście, że bank inwestycyjny i funduszowy JP Morgan - a właściwie JP Morgan Chase Bank (co jest istotne) - ulokował się w Warszawie, czyli pocelował następną gospodarkę europejską do odstrzału. Długo można dyskutować o kontrowersyjnej i szkodliwej działalności tego banku, który zwiększa a nawet generuje ubóstwa i katastrofy humanitarne!

JP Morgan to moloch zasilający Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy i FED... FED wbrew nazwie jest instytucją wyłącznie prywatną, która przeszkadzała wielu prezydentom USA, przeszkadza aktywnie też obecnemu prezydentowi.

Należy rozdzielić politykę zagraniczną USA od polityki inwazyjnej banku JP Morgan! Chociaż JP Morgan posiada siedzibę w Nowym Jorku - to jest autonomicznym 'tworem korporacyjnym', który reprezentuje wyłącznie własny korporacyjny interes. Stany Zjednoczone jako państwo rzadko kiedy ma zbieżne interesy z tą korporacją finansową. Chociaż nie wolno zapominać, że USA czasami używa tej korporacji jako narzędzie do swoich dalekosiężnych celów.

Silny gracz.

JP Morgan czuje się tak silny, że ustanawia liczne i "dziwne" reguły swoim klientom - nawet w Stanach Zjednoczonych. Konsumenci omijają bank JP Morgan z daleka, zwłaszcza kiedy w nazwie znajduje się dodatek: 'Chase Bank'. Bank jest chciwy nawet dla klientów indywidualnych (dodatkowe wymogi przy wnioskowaniu o karty płatnicze, dodatkowe poręczenia kredytów oraz niezliczone kaprysy co do formularzy i dokumentów towarzyszących). Bank generalnie nie dba o klientów indywidualnych czy biznesowych... . To bank inwestycyjny, który robi interesy z rządami i zainteresowany jest tylko inwestycjami państwowymi zabezpieczonymi obligacjami narodowymi. JP Morgan skutecznie rozregulowuje system funduszy poszczególnych państw zajmując rolę monopolisty(zwalczając lokalne i narodowe banki).

Po co taki bank w Polsce?

Pytanie powinno brzmieć: "Dlaczego akurat teraz taki bank wchodzi do Polski?

No cóż... skoro polscy politycy PiS-u wychwalają "ustawę 447" senatu USA z bieżącego roku, pozwalającą ograbić Polaków i jeszcze zadłużyć na następne 160 lat - to niezbędny a nawet kluczowy jest doświadczony i wyspecjalizowany bank chroniący interesy żydowskie. JP Morgan jest bankiem, który będzie reprezentował swoich żydowskich klientów i dopilnowywał realizacji płatności wraz z odsetkami uzyskanymi od tzw. "pisowskiego rządu polskiego".

W planie banku JP Morgan jest również zdobycie roli monopolisty przy budowie "Trójmorza" oraz bycie późniejszym głównym beneficjentem. Polskie (repolonizowane) banki nie dostaną nawet ochłapu z tego stołu.

To po co PiS repolonizuje banki w Polsce? Po co PiS nacjonalizuje i odbudowuje państwowe zakłady pracy i stocznie?

Po to, aby zbudować rezerwy państwa polskiego (z pieniędzy Polaków: VAT, PIT, CIT). Takie "rezerwy" PiS planuje przekazać gminom i środowiskom żydowskim jako tzw. "odszkodowania" wynikające właśnie z 'ustawy 447'.

Budżet Polski - wbrew zapewnieniom PiS - jest pusty. Wpływy do budżetu za ubiegły rok wyniosły o wiele mniej aniżeli zakładano (wzrost realny PKB wyniósł 2,7% przy zakładanym 3,4%). Świadczenia socjalne (typu "500+" czy "mieszkanie+") PiS-u są realizowane z kredytów! PiS nie publikuje u kogo się zadłuża!

Znamienne jest też, że w odbudowanych i znacjonalizowanych polskich stoczniach realizuje się tylko kontrakty dla kontrahentów zagranicznych, natomiast zostały zablokowane kontrakty dla zamówień polskich, szczególnie wojskowych - zrezygnowano z programu budowy polskich okrętów wojennych.

...Oznacza to, że stocznie nie były nacjonalizowane z myślą o polskim przemyśle stoczniowym - tylko z myślą o budowie RezerwyPrzemysłowej Skarbu Polskiego Państwa - obok Rezerwy Zasobów NaturalnychSkarbu Polskiego Państwa - jako zaspokojeniu roszczeń żydowskich wynikających z "ustawy 447". I to właśnie jest następne zadanie dla banku JP Morgan; absorpcja i spieniężenie tych rezerw Polskiego Państwa .

Polityka i JP Morgan.

I jeszcze pytanie czysto retoryczne: "Czy ktoś słyszał o uzdrowieniu jakiejś gospodarki światowej przez banki JP Morgan lub Chase Bank?"

Nie?!

Wcale to nie dziwi... JP Morgan po wydojeniu pocelowanego państwa (obojętnie czy "państwa trzeciego świata" czy państwa z Unii Europejskiej) destabilizuje politykę takiego państwa i czyni to państwo swoją następną zadłużoną kolonią gospodarczo-polityczną o ustroju korupcyjnym! (Hiszpania, Włochy, Grecja...).

JP Morgan uwikłany jest w wiele tajemnic... zwłaszcza wojen w Afryce i Azji. Sponsoruje reżimy i obala legalne struktury polityczne... wywołuje kryzysy ekonomiczne. JP Morgan uplasowany jest w ścisłej grupie sześciu banków odpowiedzialnych za dwa największe światowe kryzysy finansowe w XXI wieku!. JP Morgan jest wskazywany jako autor spisku bankowego celem regulowania preferencji politycznych. Istnieją liczne dokumenty świadczące o tym, że JP Morgan umyślnie wygenerował w USA ( przy udziale innych banków) co najmniej 13 dużych kryzysów giełdowych w ubiegłym wieku.

JP Morgan nigdy nie przywozi swoich pieniędzy do żadnej gospodarki narodowej - JP Morgan wywozi pieniądze z każdej zdobytej gospodarki narodowej! Polska nie będzie tu żadnym wyjątkiem!

Ale to nie wszystko co PiS szykuje dla Polaków... Korporacyjny bankier czyli tzw. premier Mateusz-Matołek prowadzi zaawansowane rozmowy z innym bankiem o nieciekawej reputacji i paskudnej historii, czyli z Goldman Sachs...! Bank Goldman Sachs z siedzibą w Nowym Jorku jest żydowski (żydowskie nazwiska w nazwie). Taki bank jest idealny do wydojenia Polski i transferu ogromnej kasy z Polski!

Dygresja:

W tym kontekście jawi się całkiem nowy aspekt budowy tajemniczego zamku w Puszczy Noteckiej. Tak potężna budowa w tak chronionej strefie przyrodniczej nie uzasadnia w sposób logiczny tego przedsięwzięcia! Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że inwestorem jest tajemniczy Polak czy sam Kulczyk (którego oficjalnie nie ma). Chyba że potraktuje się poważnie publikacje w WikiLeaks... o inwazji niechcianych gości w Polsce. Według tej teorii w Puszczy Noteckiej jest budowany nowy kneset (odpowiednik izraelskiego sejmu i senatu) na wypadek "przeprowadzki" do Polski znacznej części mieszkańców z Izraela.

Przecież 27 stycznia 2014 roku w Krakowie już obradował kneset...! Tzw. "sesja wyjazdowa knesetu" była wyrazem dążeń do budowy Polin.

W tych obradach knesetu uczestniczył sam Duda i wielu PiS-iorów.

To ordynarny afront dla Polaków!

Czy ktoś zna przykład, aby obcy sejm czy senat obradował w innym obcym państwie?! Czy ktoś zna jakieś szanujące się państwo, które oddałoby swoje atrybuty władzy ustawodawczej na rzecz innego obcego państwa i urządziło u siebie "sesję wyjazdową knesetu?! (Mowa o państwie, które nie jest aktualnie na uchodźstwie).

Za budowę zamku w Puszczy Noteckiej udzielił poręczeń duży bank - a teraz raptem wchodzi do Polski JP Morgan... Czy to przypadek?

JP Morgan zatrudni w polskiej filii "kapo".

JP Morgan ogłosił hucznie w Polsce, że rozpoczyna proces rekrutacji dla polskiej filii (mowa o 3000 osób). Kandydaci do pracy w banku pozbawieni instynktu samozachowawczego pilnie meldują się w polskich oddziałach rekrutacji JP Morgan. Należy założyć, że każdy z tych kandydatów będzie pytany przez rekruterów dlaczego chcą pracować dla JP Morgan oraz o polityce banku i jego historii. Polscy kandydaci do pracy dla banku doskonale wiedzą co jest wart JP Morgan i jakie realne zagrożenia przynosi do Polski... ale jakoś ich to nie zraża! Chcą zamienić Polskość na Korporacyjność. Praca dla tego banku to zdrada interesu Narodu Polskiego w dążeniu do ekonomicznej suwerenności.

Kandydaci do tej pracy to nowi "kapo" i ciemiężyciele udręczonych (ciężko pracujących Polaków oraz zaharowanych polskich biznesmenów).

Tacy "modern kapo".

A może są tępaki, które tego "nie kapują"?!

LINK: - Kapo (co to jest)

Polecane artykuły / Przeczytaj również:

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly