Return to site

New World Order to Ściema!

Nowy Porządek Świata czyli globalizacja to ideologia chora z samej konstrukcji.

NWO, czyli New World Order (Nowy Porządek Świata) to ideologia chora z samej konstrukcji. Zakłada powszechną globalizację polityki i handlu, ale tylko dla dobra wąskiej grupy beneficjentów kosztem ogromnej większości mieszkańców globu. NWO dąży do modelu cofnięcia ludzkości do poziomu zacofanego średniowiecza pozbawiając prawa własności dla ogółu społeczeństwa oraz znaczącej redukcji populacji.

Oczywiście sposób dążenia do realizacji takiego modelu New World Order zakłada populistyczne hasła prospołeczne, które mają sprawić wrażenie jakoby ta ideologia była jedynym sposobem na uszczęśliwienie ludzkości a nawet jej ratunek. Autorzy NWO stosują identyczne socjotechniki - jakie stosują sekty lub agendy wywiadu:

(etap 1) na początku straszą obiekt ataku (czyli docelową grupę społeczną) o rzekomych i wyimaginowanych zagrożeniach; do tego celu straszy się: globalnym ociepleniem, przebiegunowaniem ziemi, zagrożeniem nuklearnym, itp. Taki wystraszony i zagubiony docelowy obiekt społeczny jest łatwym i plastycznym do dalszej indoktrynacji. Specjaliści z NWO dokładnie czyszczą "obiektom" stare pojmowanie świata i wartości dotąd wyznawane, takie jak: wspólnota narodowa, lojalność historyczna, empatia, wierność własnym ideałom, naturalna hierarchia wartości, instynkt przetrwania, dążenie do własnych celów, etc.….

(etap 2) takiemu wyjałowionemu "obiektowi" w następnej fazie wdrukowuje się chaos, który miesza wszystko i przeczy naturze bytu indywidualnego. Tu stosuje się technikę nazywaną "pogubienia tożsamości". Polega na tym, że nieświadomy "obiekt" staje się "ofiarą"; chaos w jego świadomości przestaje rozróżniać: jego naturę, płeć, miejsce w strukturze społecznej, oczekiwania, prawa i obowiązki, odpowiedzialność... Nie odróżnia i myli cele własne i cele narzucone.

(etap 3) pogubiony "obiekt" następnie zostaje "oświecony" obietnicą poprawy jego bytu oraz poukładania na nowo jego hierarchii wartości i wskazania sensu dalszej egzystencji...w tym przypadku sensem jest New World Order.

Niestety, ale ten prosty sposób "czyszczenia głów" jest wysoce efektywny i przynosi zadziwiająco skuteczne wyniki. Stopień ogłupiania całych grup społecznych przebiega zaskakująco szybko; bez linii podziału pomiędzy inteligencją czy warstwą chłopską.

Kto wdraża tak ogromne zagrożenie, jakim jest New World Order?

To grupy finansjery zrzeszone w bankach i korporacjach, fundacjach, tajnych stowarzyszeniach, patologicznych lożach; są to grupy, które same nazywają siebie “illuminati” oraz masoni; wszystkich ich łączy wspólna semicka (syjonistyczna) idea o podboju całej ziemi. Dlatego właśnie w tych wymienionych instytucjach spotyka się mnóstwo Żydów.

Po zakończeniu II wojny światowej idea NWO i jej realizacja gwałtownie przyśpieszyła. Zbudowano silne struktury NWO takie jak:

"Komisja Trójstronna" (której niechlubnym architektem był Zbigniew Brzeziński - na tajne zamówienie Rockefeller’ów oraz prezesów korporacyjnych banków - zbudował antyspołeczną Komisję Trójstronną) założona i obficie dotowana przez Rockefeller’ów,

”Grupa Bilderberg” tajne stowarzyszenie - czyli złowroga i tajemnicza grupa polityków oraz finansistów. Nieoficjalne i sekretne wpływy członków tych idei oraz lóż sięgają daleko poza legalne działania; to oni "zarazili" ONZ rezolucją: 'depopulacji ludzkości' o 50% (m. in. w Polsce do 16 mln.).

Groźne i złowrogie działania NWO można dostrzec w aplikowaniu ludziom szczepionek, które z niewiadomych powodów w swoim składzie posiadają niebezpieczną dla zdrowia rtęć i aluminium (pierwiastki te nie stanowią żadnego uzasadnienia medycznego). Rtęć i aluminium są dodawane do szczepionek potajemnie i oficjalnie nie są opisane w składzie leku. Niepokój społeczny budzą też "chemitrials" rozpylane z samolotów, które po analizie chemicznej niezależnych ośrodków medycznych wskazują na duże zawartości związków chemicznych metali ciężkich, uznanych przez specjalistów jako trucizny. Dodatkowo montowane są nadajniki przesyłu danych (forma Internetu) o nazwie technicznej 5G, która z samego założenia jest do przesyłu danych pomiędzy maszynami a nie ludźmi. Ale dla uśpienia czujności społecznej wmawia się klientom indywidualnym, że G5 polepszy szybkość Internetu (system G4 spełnia i zaspokaja w pełni sieci internetowe i telefonii komórkowej). Ale G5 to szybko komunikacja od maszyny do maszyny.

Omówione przykłady niebezpiecznych faktów to przykłady wprowadzania New World Order, której celem są: władza światowa, redukcja populacji ludzkiej, pełna kontrola planety oraz... wprowadzenia syjonizmu jako wyjątkowej …. idei dominującej - włącznie z segregacją rasową.

Za prezydentury Ronald'a Reagan'a w latach '80 XX wieku planiści Stanów Zjednoczonych wytypowali Chiny jako rokującą przeciwwagę da Związku Radzieckiego. USA zainwestowały w zacofane ChRL i pomogły cywilizacyjnie. Dekadę później USA udzieliły Chinom "klauzulę specjalnego przywileju" i przyzwoliły na transfer produkcji przemysłowej z USA do Chin.

Środowiska żydowskie zwietrzyły interes i poprzez spekulacyjne działania wyprowadziły w sposób bezprecedensowy dużą część kapitału z USA do Chin. Było to szkodliwe dla gospodarki Stanów Zjednoczonych - co w efekcie pogrążało giełdę i finanse USA przez kilka lat. Finansjera żydowska taki bezprecedensowy transfer finansów i transfer produkcji do Chin nazwała szumnie "globalizacją"... i dorobiła do tego kilka głupawych tzw. "nowych niby-teorii ekonomicznych". Aby te ”nowe niby-teorie” ekonomiczne zyskały uznanie - skorumpowano Komitet Nobla w celu zdobycia kilku Nagród Nobla!

Tylko, że to nie miało nic wspólnego z globalizacją..., ponieważ cała produkcja przeniosła się do Chin - a nie na cały glob! W efekcie można to nazwać "chinolizacją" ale na pewno nie "globalizacją".

Wojna: Konfucjusz vs Salomon.

Na początku XXI wieku świat zauważył, że niedoceniane Chiny - korzystając z niesamowitej okazji rozwoju gospodarczego generowanego przez USA i Europę - zaczynały artykułować swoje własne wizje i potrzeby polityczne z pozycji siły.

Obecnie Chiny prowadzą politykę ekspansji, zwłaszcza w Azji, Afryce i Oceanii. Szybko rozbudowują swój potencjał wojskowy i zyskują pozycję wiodącą w dziedzinie IT. Chińskie systemy łączności G4 i G5 funkcjonują w wielu wysoko rozwiniętych państwach - systemy te są skutecznie wykorzystywane do inwigilacji państw, będących w bezpośrednim zainteresowaniu chińskich agentur.

Ich obecny lider Xi Jinping rozwinął wykładnie polityczną Mao Zedong. - "... przeszłość dla przyszłości..." do wykładni "...zagranica dla Chin...". Polityka chińska: jest nacjonalistyczna, rasistowska i agresywna. Chiny są przekonane o swojej misji światowej. Nawet nie myślą o dzieleniu się światem z kimś innym...! Posiadają duże środki finansowe, o których inne banki czy ogromne korporacje mogą im tylko pozazdrościć. Chiny dysponują jeszcze czymś, czego nie ma Rockefeller, Soros i reszta Żydów... Dyscypliną! Narodową jednością! Głodem odwetu!

... To daje Chińczykom przewagę nad Żydami.

Chociaż ich cele są podobne: "władza światowa" - to Żydzi są bez szans w starciu z Chińczykami! Żydzi zdają sobie z tego doskonale sprawę... i panikują!

Strach finansjery.

Rockefeller i “tzw. reszta finansjery” – są wściekli - poganiają swoich ‘kapo’ (z New World Order, z Grupy Bilderberg i z Komisji Trójstronnej) do większego zaangażowania…, bo plany globalizacji i przejęcia władzy oddalają się z każdym następującym dniem! Wściekłość generuje błędy, które Chiny doskonale wykorzystują.

Żydzi - przed laty - lokując swoje oraz cudze aktywa i pasywa w chińskiej gospodarce popełnili swój największy błąd: nie przewidzieli takiego rozwoju wypadków. Zamiast korzystać z zainwestowanej kasy w Chinach - są z Chin wyrzucani. Żydowskie banki w Chinach są gorzej zarządzane od zdyscyplinowanych banków chińskich. A w dodatku Chiny już nie potrzebują żydowskich pieniędzy.

Chińczycy wraz ze swoją agenturą, biznesem i mafią państwową skutecznie likwidują żydowskie wpływy w świecie, efektywnie zajmując ich miejsce! Obecnie w wielu regionach świata Chińczycy "fundują" istny finansowy holokaust biznesom żydowskim. Żydzi są w poważnym odwrocie. Na nic syjonistom i Semitom zdały się ich "księgi syjonu" i porady z talmudu. Ich przewrotny plan "zdobycia świata" wali się na ich oczach! Rozpaczliwie próbują ratować swoje idee i plany oraz długoletnie zabiegi.

I tu Żydzi dążą do realizacji swojego planu awaryjnego... jakim jest kolejne już w historii podpalenie świata! Plany następnej wojny światowej! Rewolucji! Sami Żydzi nie dysponują żadnymi efektywnymi środkami do jej prowadzenia..., więc chcą wciągnąć w tę wojnę USA, Chiny i Rosję oraz Iran. Judzą i prowokują! Żydzi łudzą się, że na gruzach świata zbudują nowe państwo syjonistyczne. Ale są w błędzie. Nawet po wojnie nuklearnej dopadną ich Chińczyki i odpłacą im za dwie wojny opiumowe, kilkusetletni drenaż ich zasobów ludzkich i za wszystko co zafundowali im angielscy koloniści - dotowani hojnie przez żydowskie banki z City of London a zwłaszcza żydowski Bank of England.

W obecnej sytuacji finansiści syjonistyczni już nic nie mogą zrobić. Idea wprowadzenia New World Order już nie dla nich. Świat też nie kwapi się "ginąć za syjonizm" - widać to obecnie po wycofywaniu wojsk USA z Syrii i pozostawieniu Izraela samego wśród wrogów.

Kto kogo przechytrzy: żydowski Salomon czy chiński Konfucjusz?

A Polska?

Chiny i Żydzi obecnie tłuką się wzajemnie. Gdzie dwóch się bije to trzeci korzysta….

I uważać, aby żaden PiS-ior nie wciągnął Polaków w żydowskie wojny!

 

Polecane artykuły / Przeczytaj również:

 

E=mc² nie wymyślił żaden Żyd. Einstein to złodziej!

http://mr-navigator.strikingly.com/blog/e-mc-nie-wymyslil-zaden-zyd-einstein-to-zlodziej

Syjonistyczne ideologie sączące w umysły Europejczyków

http://mr-navigator.strikingly.com/blog/syjonistyczne-ideologie-saczace-w-umysly-europejczykow

Bajki o żydowskich rycerzach http://mr-navigator.strikingly.com/blog/bajki-o-zydowskich-rycerzach

Odesłać żydowskie medale z powrotem do Izraela

http://mr-navigator.strikingly.com/blog/odeslac-zydowskie-medale-z-powrotem-izraela

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly