Return to site

 

 

 

Polski Kontrwywiad

protezą Mossadu (?)

Polski Kontrwywiad zamiast chronić

Polaków przed Żydami - to chroni Żydów przed Polakami.

broken image

Polski Kontrwywiad zamiast chronić Polaków przed Żydami - to chroni Żydów przed Polakami.
Z pewnością wynika to z faktu, że do Polskiego Kontrwywiadu przeniknęło mnóstwo etnicznych Żydów udających Polaków.

Do dziś historycy nie mogą udowodnić, że naziści wytracili tyle Żydów, ile Żydzi podają. Ale o tym w innym artykule.

TAJMNICZY "NIBY-POLACY" W PRZESTRZNI PUBLICZNEJ

Co się stało więc z tymi - niby - zagazowanymi Żydami? Po zakończeniu wojny zmienili nazwiska i udawali Polaków. Reżim komunistyczny utorował im drogę do stanowisk w bezpiece, wywiadzie i kontrwywiadzie.


Dzisiaj to ich żydowskie potomstwo usadowiło się w Polskim Kontrwywiadzie i wykonuje rozkazy wysyłane z Tel Avivu.

 • To żydowskie potomstwo wraz z Mossadem wywaliło na zbity ... Platformę Obywatelską, ponieważ była partią Volksdeutschów i oddalała Polskę od Izraela.

 • To żydowskie potomstwo uknuło afery taśmowe u "Sowy i przyjaciele" aby zmienić kierunek polskiej polityki i osadziło PiS (czytaj: syjonistyczną partię) przy politycznym korycie.

Teraz PiS spłaca długi Mossadowi spiskując potajemnie z ustawą 447 przeciw Narodowi Polskiemu!

Polski Kontrwywiad nie zabezpiecza nawet w iluzoryczny sposób interesu Narodu Polskiego. Swoje działanie kontrwywiadowcze kumuluje tylko na opozycji politycznej zagrażającej PiS-owi i wykańczaniu dziennikarzy opisujących przekręty partii Kaczyńskiego (czytaj PiS-raela).

Wielu z funkcjonariuszy kontrwywiadu to zdradzieckie pasożyty, żrące Polską Krew!

Czy są jacyś porządni patrioci w kontrwywiadzie?

Dobre pytanie.

Ale jakoś nie widać buntu w ich szeregach przeciw żydowskim spiskom ustawy 447. Czy oni wszyscy sprzedali się za srebrniki?

Czas pokaże!
Ale jeśli w kontrwywiadzie jacyś porządni się ostali, to Polacy są z nimi na dobre i na złe!

NARZĘDZIA SUWERENNOŚCI DLA POLAKÓW

Narzędzia suwerenności dla Polaków:
Polacy póki co mogą liczyć tylko na siebie.... Ale do tego są potrzebne niezbędne narzędzia: czyli nowa i natychmiast uchwalona przez Sejm RP ustawa o powszechnym dostępie do broni palnej - wzorem Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Republiki Czeskiej i wielu innych narodów Europy.

 • Dozbrojony naród jest w stanie w skuteczny sposób zniechęcić każdego z potencjalnych najeźdźców. 
 • Potencjalni okupanci z respektem traktują podbity naród, wyposażony w broń - a inaczej traktują (bez respektu) traktują naród bez ukrytej broni.

Przykład?

Powstanie Warszawskie miałoby całkiem inny przebieg gdyby Warszawiacy posiadali nieograniczony dostęp do broni.
Już w pierwszych dniach żołnierze AK zdobyliby wszystkie kluczowe obiekty zajmowane przez Wermacht. A w następnej fazie powstania skutecznie obroniliby szpitale i punkty opatrunkowe przed pijaną cieczą ukraińskich ss-mannów.


Czy ktoś ma wątpliwości?


To niech idzie do psychiatry!


Są tacy, co naiwnie zapytają: A któż to obecnie naszej Polsce zagraża?
Odpowiedź jest prosta i powinna być w takiej kolejności:

 • Żydzi,
 • Rosjanie,
 • Niemcy.

O Rosjanach i Niemcach było już dużo napisane.... Ale o Żydach za mało!


Żydzi w Izraelu posiadają łatwy dostęp do broni. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń w tej kwestii. Każdy osadnik żydowski nielegalnie zajmujący tereny Palestyńczyków, w swoim gospodarstwie posiada po kilka pistoletów maszynowych. Należy też wspomnieć o obowiązkowej służbie wojskowej dla żydowskich mężczyzn i kobiet.

Teraz należy zestawić to z przeciętnymi umiejętnościami wojennymi Polaków: mężczyźni i kobiety nie mają pojęcia o używaniu broni, nie mają do niej dostępu i nie wiedzą jak się bronić przed okupantem! Czyli idealny głupi przeciwnik!


Żydzi są od dzieciaka szykowani do wojen oraz do nienawiści do Białych Europejczyków, a w szczególności do nienawiści do Polaków....

Żydzi uważają budowę Polin za swoją powinność i nie widzą żadnej alternatywy dla Polaków.

Według Żydów to Polacy mają wyludnić obszar Polski i zrobić miejsce w niej dla Żydów!
 

Nie wiedziałeś o tym?
To co ty w ogóle wiesz? Co ty czytasz? Co cię interesuje?
Tylko LGBT i AntiFa.... Wróć do szkoły!

Te 300 mld. dolarów roszczeń, które domagają się środowiska żydowskie od Polski... to zasłona dymna. Pamiętaj, że finansjera żydowska jest w stanie wygenerować taką kwotę w kilka dni poprzez nielegalną aktywność giełdową; potem wywoła jakąś wojnę i wrzuci (czytaj: zaksięguje) to koszta wojny.... I tyle!


W ustawie JUST 447 nie chodzi o pieniądze. To pretekst do wojny z Polską!

 • To próba zniszczenia Polski w tajnej wojnie hybrydowej jaką prowadzi Izrael przeciw Polakom.

 • Polska to klucz do projektu Międzymorze i ogromnych zysków z nim powiązanych.

 • Polska to duży i strategiczny obszar w centrum Europy.

 • Polska to nieograniczony dostęp do wody i naturalnych zasobów - do których Żydów strasznie świerzbią ich spocone paskudne łapska.

ŻYDOWSKI WYWIAD W POLSKICH MUNDURACH

Skoro Polski Kontrwywiad jest taki SUPER, to wie przecież o tym, że USA tylko pokrzykują na polskich polityków w sprawie zaspokojenia roszczeń żydowskich - ale nic Polsce i Polakom zrobić nie mogą!

... Bo jeśli Polacy wyrzucą wojska USA z Polski, to wojska te znikną z całej Europy.

 

Nikt w Europie - oprócz Polski - nie chce Yankesów. Skończy się sen USA o obecności i kontrolowaniu kontynentu europejskiego.

... Więc Stany Zjednoczone nic Polsce zrobić nie mogą złego!

Nawet gdyby Polska zaorała by cały Izrael i posadziła na nim niemieckie szparagi - to USA nie zareaguje, bo straci dostęp do Europy i super-interesu projektu Międzymorze.


Polska potrzebuje własnego silnego i nowoczesnego wojska złożonego z Polaków - a nie koniecznie jakiegoś zagranicznego kontyngentu w postaci Fort Trump.

Politycy ze Stanów Zjednoczonych nie lobbują - i nigdy nie lobbowali - aby uzależnić budowę w Polsce tego Fort Trump od roszczeń żydowskich z ustawy 447.

To zwykle kłamstwa syjonistycznych mediów!

 • Czy dla USA jest ważniejszy jałowy i pustynny skrawek Izraela położony gdzieś w zadupiu, zabijający niewinnych Palestyńczyków?

 • Czy dla USA jest ważniejsza Polska, cywilizowana i europejska, znajdująca się w ważnym miejscu planety?

Na te pytania USA musi sobie samo odpowiedzieć... bo obecny świat oferuje więcej alternatyw od tej, co oferuje USA Polsce. Istnieje przecież dla polski atrakcyjna alternatywa chińska.

A Fort Trump to nie żadna łaska ze Stanów Zjednoczonych, tylko wdzięczność za to, że Polska udostępniła swoje terytorium Redzikowie do budowy systemu ochrony terytorium USA. Rakiety Made in USA będą zestrzeliwać przecież rakiety Teheranu lecące do USA - a nie do Polski!

KŁAMSTWO PiS-owskie

To dlaczego Kaczyński, Duda i reszta PiS-raela w tajemnicy przed Polakami spiskuje z Izraelem o roszczeniach żydowskich?


Jest tylko jedna logiczna odpowiedź : Bo PiS-iory to są Żydzi udający Polaków, którzy dostaną "działkę" z ukradzionej Polakom kasy!


Czy myślisz, że Polski Kontrwywiad o tym wszystkim nie wie?

... Że Polski Kontrwywiad w całości kontrolowany w przez PiS nie wiedział, że siedziba Kaczyńskiego przy ul. Nowogrodzkiej jest sprzedawana od Mossadu dla innego ”słupa” Mosasadu?


Jeśli tak myślisz, to lepiej zrzeknij się polskiego obywatelstwa i nie rób już więcej wstydu prawdziwym Polakom!

Polecane artykuły:

 

PiS przekazuje izraelskim wojskom polskie lotniska cywilne! http://mr-navigator.strikingly.com/blog/pis-przekazuje-izraelskim-wojskom-polskie-lotniska-cywilne

PiS to projekt Mossadu (?)

http://mr-navigator.strikingly.com/blog/pis-to-projekt-mossadu

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly