Return to site

 

 

 

 

 

Trump zatelefonował do Dudy;

zaniepokojony zapytał czy PiS i

polska policja chce zabijać Polaków?!

PiS zakupił dla policji 30 mln. sztuk ostrej amunicji!

Dokładnie tyle- ile jest Polaków zdolnych do walki

...przeciwstawić się syjonistom(!) chcących zagarnąć Polskę.

broken image

Zaniepokojony i zdenerwowany Trump dzwoni do Dudy i pyta: po co polska policja kupiła 30 mln. sztuk ostrej amunicji?! Czy PiS, Kaczyński, Duda i polska policja chce strzelać do Polaków?!

Wiele legend już obrosło ”tajemniczą rozmowę telefoniczną” z dnia 18 kwietnia 2020 roku, kiedy to prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump osobiście zainicjował rozmowę telefoniczną z Dudą.

To rzadki przypadek aby prezydent imperium światowego - (jakim bezsprzecznie są USA), które to imperium zajmuje się i przewodzi światu w walce przeciwko epidemii wirusa - ... aby osobiście pofatygował się na rozmowę z mało ciekawym typem: czyli z Dudą.

Cóż takiego musiało się wydarzyć w Polsce, że aż wytrąciło to prezydenta Trump’a z jego codziennych, licznych obowiązków…. A by Trump zmusił się do osobistej reakcji… a nawet osobistej interwencji?!

%

A WIĘC CO Z TĄ POLSKĄ?

Od końca lutego bieżącego roku do Washington’u D.C. dochodzą niepokojące raporty agencji wywiadów CIA oraz NSA o dziwnej i niezrozumiałej aktywności ”tzw. tfu polskiego rządu”.

Dziwne decyzje polityczne PiS-u nieopatrzone żadnym komentarzem mnożą się w sposób lawinowy. Sojusznicy z NATO nie otrzymują żadnych wyjaśnień co do tajemniczych ruchów Kaczyńskiego, Dudy i całej tej syjonistycznej mentowni – czyli spółki "PiS sp. z o. o.".

Należy pamiętać, że całe te PiS-iorskie zamieszanie odbywa się w czasie ważnych ćwiczeń wojskowych ”Defender 2020” oraz w czasie intensywnej walki z pandemią wirusa.

%

... OD POCZĄTKU:

Na początku kwietnia 2020 roku polski KGHM ogłasza niespodziewanie (oraz ku zaskoczeniu partnerów z NATO i UE) że Polska otwiera ‘most powietrzny’ z Chinami!

Konsternacja….

Tylko opuszczone Włochy zdecydowały się na taki ruch w obliczu pozostawieniu Włoch - na pastwę losu w walce z epidemią wirusa – przez Unię Europejską.

Ale Polska przecież nie była w takiej tragicznej sytuacji – i nie jest do dzisiaj! Po co więc Polska ogłosiła ‘most powietrzny’ z ChRL?

I to właśnie pytanie zadali sobie czujni analitycy z CIA oraz NSA.

Zwłaszcza, że jeszcze do niedawna PiS-iory zapewniali o silnym sojuszu z USA (czytaj: obiecali zerwanie wszystkich strategicznych kontaktów z Chinami – pozostawiając jedynie kontakty ekonomiczne).

Tylko, że zdaniem polityków Stanów Zjednoczonych:

 • przylot w dniu 18 kwietnia bieżącego roku do Warszawy samolotu Antonow AN-225 z tzw. ‘chińską pomocą’ (czytaj: w pełni odpłatną)

 • ogłoszenie ‘mostu powietrznego’ Polska-Chiny z początku kwietnia 2020 roku i zaangażowanie w tę akcję samolotów LOT-u

rażąco wykraczał poza kontakty ekonomiczne!

 • Oczywiście zdziecinniała tzw. ‘opinia publiczna’ niczego się nie domyśliła i nie odczytała prawidłowo wagi sytuacji.

 • Identycznie polskie media (czytaj: syjonistyczne media polsko-języczne) uznały, że nie w ich interesie będzie drążyć tę wstydliwą sprawę!

NIESTETY, ALE SPRAWA JEST WAŻNA DLA POLAKÓW... DLA ICH DALSZEJ EGZYSTENCJI !

To kurwa…. O co chodzi?!

Otóż w kwietniu b. r. (to właśnie jest kluczowy miesiąc) wypłynął ‘niejawny’ audyt o bezprecedensowych zakupach ”tzw. tfu polskiego rządu” dla polskiej Państwowej Policji….

Między innymi 30 mln sztuk amunicji (sic!)

Eksperci twierdzą, że taka ilość amunicji przekracza aż kilkakrotnie zwyczajowe zamówienia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dla Policji!

Czyżby Polska szykowała się na wojnę?

Ale wtedy to MON zrobiłby zakupy amunicji dla wojska – a nie MSWiA dla policji!

%

NIESTETY, ALE SPRAWA JEST WAŻNA DLA POLAKÓW... DLA ICH EGZYSTENCJI !

O kurwa… jeszcze raz!

Wszystko wskazuje, że amunicja jest kupiona dla polskiej policji do zwalczania (czytaj: zabijania) Polaków!

30 mln. OSTREJ AMUNICJI - (nie żadnej gumowej czy hukowej) – to akurat tyle, ile jest zdolnych do walki Polaków mieszkających w Polsce… plus z tymi Polakami, którzy powróciliby z tułaczki zarobkowej z Anglii, Irlandii, Szkocji, Niemiec czy Hiszpanii.

30 mln. Sztuk ostrej amunicji…. Do tego tysiące nowych kamizelek kuloodpornych, 5 nowiutkich wozów bojowych do polewania wodą z armatek wodnych… oraz wiele, wiele innego rodzaju sprzętu bojowego dla polskiej Państwowej Policji! To wszystko zakupiono w kwietniu 2020 roku!

... Ale polskie MSWiA zakupiło też broń "psycho-troniczną" przeciw Polakom (ale o tym w dalszej części tego artkułu).

... No i nie zapominać o zakupie przez polsko-syjonistyczne służby w ub. r. - izraelskiego systemu powszechnej inwigilacji - o nazwie "Pegasus".

 • Czy te zakupy PiS-u dla Policji pomogą w jakimś stopniu Polakom w walce z pandemią wirusa?

 • Dlaczego politycy PiS-u nie kupują większych ilości testów na wirusa?

 • Dlaczego politycy PiS-u nie pomogą polskiemu biznesowi w czasie epidemii, który już ‘krwawi’?

Bo PiS-iory chcą z pełną świadomością wyrżnąć Naród Polski!

W chwili obecnej nie istnieje żadne zewnętrzne zagrożenie dla Polski. Nikt na Polskę nie będzie napadał. Nawet agresywna – do tej pory Rosja – mięknie! A Putin i jego minister MSZ Ławrow zaczyna się mizdrzyć i łasić do tych, co jeszcze niedawno straszyli.

%

REALIZACJA SYJONISTYCZNYCH PLANÓW

Dla PiS-yjonistów największym wrogiem jest rdzenny Naród Polski, który przeszkadza i zawadza syjonistom w skutecznej kolonizacji Polski (czytaj: Polin).

30 milionów OSTREJ AMUNICJI przeciwko Polakom….

Ale przyjrzyjmy się ”tzw. tfu Polskiej Policji”….

Któż jest przyjmowany w jej szeregi?

 • aż 40% etnicznych Ukraińców, osiedlonych w Polsce po zakończeniu II wojny światowej.

 • aż 20% innych (niepolskich) grup etnicznych z polskim obywatelstwem.

 • aż 20% potomków byłych funkcjonariuszy PRL-u.

 • do tego są już przyszykowani oficerowie izraelskiego Mossadu z polskimi paszportami - aby objęli kluczowe dowodzenia w Polskiej Policji w razie "potrzeby" lub zamieszek.

Nie bez powodu - całkiem przecież niedawno - były minister MSWiA za PO, Sienkiewicz stwierdził że:

 • ”… do polskiej policji przyjmuje się środowiska z patologii...”

 • ”… Polska to państwo teoretyczne...”

Tzw. tfu polska policja” pokazała swoje chamskie oblicze w czasie ubiegło-rocznego Marszu Niepodległości (pamiętacie w jakim to mieście?).

Tzw. tfu polska policja” obecnie nęka obywateli i ściga za spacery lub jazdę rowerową… ochoczo wlepia mandaty tak wysokie – jak dwukrotność przeciętnej rocznej pensji ciężko pracującego Polaka!

Czy to na pewno Polska Policja i Polscy policjanci?

Czy raczej zwykłe ”polskie gestapo” – na wzór ”żydowskiego gestapo” w gettach: Warszawskim czy Łódzkim?

POLACZKI… MUSICIE SAMI SOBIE ODPOWIEDZIEĆ KIM ”ONI SĄ”? Ci niby quasi-policjanci!

Ci funkcjonariusze w polskich mundurach państwowej policji – to zwykła patologia – nienawidząca Polaków… i wszystkiego co Polskie!

Tzw. tfu polska policja” zachowuje się identycznie jak KAPO z Koncentration Lager Auschwitz! W niemieckim obozie zagłady!

To zwykłe Kapo bijące i gnębiące Polaków… tak jak żydowskie Kapo biło i gnębiło swoich żydowskich ziomków (za dodatkowe porcje zupy czy dodatkową kromkę)!

Tzw. tfu polska policja” w kwietniu b. r. dostała po 500 zł podwyżki miesięcznej do swoich pensji od łba. Każdy policjant dostał takie 500 plus z budżetu państwa – w sytuacji, kiedy padają polskie biznesy i lawinowo rośnie bezrobocie – czyli bieda i bezdomność!

Kurwa!

Tzw. tfu polska policja” dostała właśnie taką ”dodatkową porcję zupy” czy ”dodatkową kromkę” (jak Kapo w KL Auschwitz) w postaci miesięcznej podwyżki 500 zł. za tłuczenie pałą Polaków – gdyby Polacy ośmielili-by się wyjść na ulicę i żądali polepszenia swoich warunków i ukarania winnych tej nędzy, w którą wpędził ich PiS!

Dlatego PiS-yjoniści zbroją ”tzw. tfu polską policję” w dodatkowe 30 mln. ostrej amunicji (do tej liczby co już posiadają z lat poprzednich), nowe pistolety, kamizelki kuloodporne, nowe samochody do polewania wodą, etc….

PiS-yjoniści doskonale zdają sobie sprawę, że Polacy się poważnie wkurzą i zażądają – aby PiS-iory odpowiedziały za swoje zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu!

aby PiS-iory odpowiedziały za swoje zbrodnie wespół ze swoimi wspólnikami z Izraela i z Mossadu!

Bo przecież każdy rozsądny obserwator sceny politycznej wie, że Kaczyński, Duda oraz reszta PiS-yjonistów realizuje wytyczne i instrukcje wysłane od Żydów z Izraela….

Dotyczące planu depopulacji i wywłaszczenia Narodu Polskiego….

czyli zrównania Polaków do pozbawionych praw Palestyńczyków!

%

NO CÓŻ... ALE TO WCALE NIE ODPOWIADA TRUMP'OWI

Prezydent USA D. Trump ma całkiem inne plany i wizje co do przyszłości Polski i Polaków we współczesnym świecie!

A to wcale Żydom się nie podoba!

To o co chodzi Trumpowi?

Donald Trump nie ukrywa, że ma poważne plany co do Polski. Dokładnie było to opisane w poprzednich artykułach i wpisach tego BLOGU. Ogólnie rzecz ujmując USA chce pozostać w Europie jako główny rozgrywający i do tego jest potrzebne silne Między-morze, które zrównoważy zachodnią część Europy Zachodniej nieukrywającej niechęci do USA. Polska to idealny naturalny lider Między-morza, spełniający wszystkie niezbędne warunki.

W czym więc problem?

Problem stanowi partia syjonistyczna PiS, która zamiast egzekwować narodowe ambicje Polaków – to wyłącznie egzekwuje narodowe ambicje Izraela!

Otóż ogłoszony uroczyście przez PiS-iorów ‘most powietrzny’ Polska – Chiny, angażujący wiele samolotów LOT-u; oraz niedawny cyrk medialny z lądowaniem największego samolotu Antonow AN-225 poważnie zaniepokoił Biały Dom w Washington’ie D.C.

USA uważa Chiny za swojego wroga, z którym obecnie prowadzi wojnę celną i gospodarczą. Dodatkowo Biały Dom oskarża Chiny za rozprzestrzenienie się pandemii wirusa i chce skarżyć Chiny o odszkodowanie za szkody spowodowane w gospodarce USA.

Siłą rzeczy Biały Dom oczekuje lojalności od swoich sojuszników. Do których zalicza Polskę….

Ale Polska (czytaj: PiS-yjoniści) zdradzili USA!

CIA oraz NSA, dwie największe agencje bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych sporządziły tajny raport dotyczący właśnie tzw. ‘mostu powietrznego’ Polska – Chiny. Niepokój budzi lista produktów sprowadzanych z Chin do Polski. Na tej liście oprócz maseczek i fartuchów -

 • są także elementy chińskiej elektroniki do budowy sieci 5G; 
 • chińska broń, amunicja 
 • aparaty do rażenia tłumów chińskiej produkcji antenami psycho-tronicznymi!

Antonow AN-225 przywiózł do Polski 18 kwietnia b. r. (oprócz maseczek i fartuchów) części tego właśnie elektronicznego syfu do walki przeciwko rozruchom ulicznym! Reszta z pewnością przylatuje LOT-em używając ‘mostu powietrznego’.

W raporcie CIA można wyczytać, że swoją destrukcyjną elektronikę do Polski wysłali: ”China Mobile Hangzhou”; ”Supcon”; ”Wynca Group” oraz ”Huawei”.

Broń "psycho-troniczna" - to rodzaj urządzeń elektronicznych stosujących fale elektromagnetyczne ultra-krótkie.

Fale ultra-krótkie są naturalnym komunikatorem wszystkich organów w ciele człowieka - dlatego broń psycho-troniczna wykorzystuje identyczne fale do emisji - z elektronicznych nadajników - aby skutecznie zakłócać te życiowe funkcje komunikacji w ciele człowieka.

W efekcie wysyłane przez nadajniki fale ultra-krótkie atakują ludzkie DNA, a nawet je poważnie uszkadzają; powodują też chwilowe ogłupianie ludzi w tłumie w czasie protestów ulicznych.

Broń "psycho-troniczna" znajduje się na wyposażeniu wielu wojsk NATO, Rosji, ChRL, Izraela, etc..

Warto wspomnieć, iż system sieci komórkowej 5G używa identyczne ultra-fale!

https://www.youtube.com/watch?v=yT67mmGXNqU

https://www.youtube.com/watch?v=yV2vv-Wurqo

Teraz chyba już nikogo nie dziwi ”ostre wkurwienie” prezydenta Trump’a na Dudę i Kaczyńskiego – od których przecież oczekiwał lojalności!

 • Montaż chińskiego systemu 5G spenetruje całą elektronikę wojsk NATO stacjonujących w Polsce!

 • Sprowadzona z Chin broń, amunicja i systemy "psycho-troniczne" do zwalczania tłumów (czytaj: Polaków) wzbudziły poważny niepokój w Białym Domu.

%

ZANIEPOKOJONY TRUMP ZATELEFONOWAŁ DO DUDY

 • Zaniepokojony Donald Trump zatelefonował do Dudy, pytając po co Duda i PiS kupują dla policji tyle ostrej amunicji? Po co kupują sprzęt do walki ludźmi?

Przecież w czasie epidemii wirusa obywatelom powinno się ulżyć, a nie strzelać do nich i zabijać!

 • Donald Trump zapytał Dudę, dlaczego nie chce przyjąć respiratorów i leków na wirusa od Stanów Zjednoczonych… skoro inne państwa europejskie już wcześniej przyjęły od USA sprzęt medyczny i skuteczne leki?

Cała treść rozmowy została utajniona przez Dudę.

Oficjalnie Duda pochwalił się, że wynikiem rozmów było wysyłanie do Chicago (USA) grupy ratowników medycznych (sic!) - co za ‘wiocha’…. USA nie potrzebuje takich prezentów, bo dobrze sobie radzi!

%

TERAZ TE OPISANE ZDARZENIA POŁĄCZYĆ W CAŁOŚĆ

 1. Kilka miesięcy wstecz Stany Zjednoczone ogłosiły, że oficjalnie wycofują się z Bliskiego Wschodu. Wyjątek stanowi Irak.
 2. USA nie jest też zainteresowane ropą z Bliskiego Wschodu – dlatego zamierza zmienić konstrukcję swojego dolara, który już nie będzie petro-dolarem… ale będzie określony złotem (lub innymi kruszcem) oraz siłą militarną.
 3. Oznacza to w rzeczywistości, że USA nie zamierza dalej sponsorować przestępcę wojennego jakim niewątpliwie jest państwo: Izrael.

To straszliwie wkurwiło Izrael – ponieważ brak obecności wojsk USA w regionie Bliskiego Wschodu oznacza katastrofę i wojnę w niedalekiej przyszłości dla Izraela.

 • Kandydatów na to, aby dojebać Izraelowi jest wielu: Iran, Turcja, Syria, Egipt, Jordania, Rosja, Chiny…. I Naród zwany Palestyńczykami!

Niektóre z tych państw są słabe, ale niektóre silne. A jeśli zawiążą koalicję….

Izrael nie ma przyjaciół w regionie – co wcale zbytnio nikogo nie dziwi. A Saudyjczycy raczej żadnej realnej siły bojowej nie prezentują, chociaż sprzęt wojenny zakupili przedni.

Izrael w tej nowej sytuacji - w popłochu próbuje ułaskawić Putina i Erdogana…. Co kiepsko im idzie.

Izrael próbuje więc sojuszu z Chinami! A to oznacza ostry konflikt Izraela ze Stanami Zjednoczonymi, które prowadzą przeciwko Chinom wojnę celną i gospodarczą! ... Oraz oskarżają Chiny o zakażenie obywateli USA wirusem.

Tak, czy siak… Izrael zaczął prowadzić otwartą wrogą politykę przeciwko USA, które to USA nie chce sponsorować przestępstw dokonywanych przez Izrael!

 

Izrael wciągnął w tę akcję przeciwko USA wszystkie swoje agendy i agencje działające w innych państwach – w tym wciągnął Polskę... w nowy żydowski konflikt przeciwko USA!

 

Decyzje polityczne z Izraela są wysyłane do syjonistycznego PiS w Polsce i są pokłosiem konfliktu pomiędzy USA – Izrael.

Tylko idiota uwierzy w taki ”przypadek”!

Wszystko to zgrywa się w czasie!

 • Izrael próbuje wyrwać Polskę z orbity Stanów Zjednoczonych – aby osadzić Polskę w orbicie wpływów Chin!

 • Polska dla Chin to łakomy kąsek! Jeśli wpływy gospodarcze w Polsce zdobędą Chiny to wyrzucą USA z Europy już na długo.

 • Polska w strefie chińskich wpływów dopełniłaby nitki ‘jedwabnego szlaku’ - zerwanego skutecznie przez USA rok wcześniej.

I tak ponownie… Izrael próbuje rozgrywać ”polską kartę” dla swoich egoistycznych celów!

Zresztą Izrael widzi w tym swój własny egoistyczny interes: chciałby aby Chiny scedowały zarząd Polską dla Żydów.

%

KONKLUZJA

 1. Most powietrzny’ Polska - Chiny to w rzeczywistości ‘wrogi akt’ przeciw Stanom Zjednoczonym!
 2. Zakup broni, amunicji, sprzętu bojowego oraz elektronicznego sprzętu do walki psycho-tronicznej dla polskiej policji – to ‘wrogi akt’ przeciwko Narodowi Polskiemu!

A co ty myślałeś… Polaczku?

Będzieśz się temu wszystkiemu tylko przyglądał z boku?

Chyba nie jesteś frajerem?

... A PiS-yjonistyczne wybory na Dudę-Judę... już tuż, tuż!

POLECANE ARTYKUŁY:

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly