Return to site

Żydowskie długi wobec Polski.

Kiedy Żydzi spłacą swoje długi Polakom?

Medal za ratowanie Polaków.

 

Dojrzał już czas, aby zinwentaryzować liczbę Polaków uratowanych w czasie II wojny światowej. Skoro w Polsce jest całkiem pokaźnie rozbudowany filar polityki historycznej w postaci Instytutu Pamięci Narodowej zatrudniający historyków, prokuratorów i archiwistów - należy oczekiwać, że udokumentuje się też przybliżoną liczbę obywateli innych państw, którzy ratowali Polaków.

O ile istnieją dokładne dane pomocy Polakom w czasie II wojny światowej ze strony Rumunów Węgrów - to zbyt niewiele wiadomo o akcji oficjalnych sojuszników RP czyli Francuzów i Anglików (Irlandczycy i Szkoci mieli inne preferencje sojusznicze). Nawet dużo dowodów sympatii skutkujących realną pomocą dla Polaków można odnaleźć w wielu egzotycznych państwach, m.in. w Iranie, Australii, Republice Południowej Afryki, Argentynie, Japonii, czy Chinach (wszystkie wymienione państwa pomogły wielu tysiącom Polaków w XX wieku) a to tylko część długiej listy.

Gdzie w tym spisie plasuje się pomoc Polakom od Żydów?

Ale oczekiwania wobec IPN są o wiele większe: ta państwowa instytucja powinna też przedstawić audyt polskiemu społeczeństwu dot. pomocy i ratowania Polaków przez inne narody w czasach sowieckiej okupacji, czyli w okresie PRL-u aż do czasów NSZZ Solidarność.

Efektem i zwieńczeniem tych prac historyków IPN-u powinna być inicjatywa instytucji Prezydenta RP i Sejmu RP wyrażająca się ustanowieniem odznaczenia państwowego za ratowanie obywateli Rzeczpospolitej Polski na wzór medalu izraelskiego "Sprawiedliwy wśród narodów świata". Takie polskie odznaczenie państwowe powinno mieć odpowiednią rangę i uroczystą oprawę oraz powinno być wręczane na wniosek Senatu RP lub instytucji Prezydenta RP.

Dodatkowo należy zbudować "Ścianę Sprawiedliwych" w centrum Warszawy z nazwiskami ludzi, którzy pomogli obywatelom polskim. Proces wpisywania oraz uaktualniania nazwisk na "ścianie" powinien odbywać się bez pośpiechu.

Według tych zapisów Polacy dowiedzieliby się: kto był i jest przyjacielem Polaków oraz porządnym człowiekiem.

Dlaczego taki pomysł?

Skoro najwięcej wśród "Sprawiedliwych wśród narodów świata" Yad Vashem przyznało właśnie Polakom za heroiczne ratowanie Żydów w okresie III Rzeszy - to Polacy chcą się dowiedzieć:

 • ilu Żydów pomogło Polakom w okresie 1939 - 1941 (czasy okupacji sowieckiej wschodnich terenów II RP)
 • oraz ilu Żydów pomogło Polakom w czasie PRL-u do roku 1956.
 • Polacy też chcą wiedzieć ilu Żydów i jakie organizacje żydowskie pomogły Polakom, którzy uciekli z PRL do USA lub Europy Zachodniej?
 • czy państwo Izrael kiedykolwiek wsparło Polski Ruch Niepodległościowy (a jeśli wsparło to w jakim stopniu;
 • czy Izrael odniósł zyski i lichwiarskie dywidendy wynikające z takiej "bezinteresownej" pomocy")?

Wyniki takiego audytu IPN-u pozwoliłyby nadać sensowny i proporcjonalny charakter narracji w "dialogu" (o który tak usilnie zabiega strona izraelska) pomiędzy Polską a środowiskami żydowskimi.

Efektem takiego "dialogu" powinny być liczne publikacje tłumaczone na j. angielski i niemiecki.

Raport finansowy dot. historii.

W kontekście przyjętej ustawy 447 (przez Kongres USA i prezydenta Trump'a) jako wrogiego aktu prawnego wobec ważnego sojusznika jakim jest Polska - Narodowy Bank Polski wraz z Ministerstwem Finansów RP powinien wydać oficjalny dokument o faktycznych (nie urojonych) nieruchomościach Żydów w Polsce przed II wojną światową!

Dokument oprócz spisu nieruchomości wynikających z wpisów do Ksiąg Wieczystych powinien być kompletny ze szczególnym uwzględnieniem działu "zajęcia hipoteczne i zastawy nieruchomości".

Znany jest nagminny proceder społeczności żydowskiej w III Rzeszy a nawet Francji; kiedy Żydzi w sposób całkowicie świadomy wyłudzali kredyty hipoteczne od banków jako zastaw swoich nieruchomości i następnie wyjeżdżali do Skandynawii lub do USA czy Argentyny.

Po zakończeniu działań II wojny światowej ci sami Żydzi wracali do Europy z roszczeniami co do tych nieruchomości, które sami - przed laty - zastawili pod kredyt hipoteczny; żądali zwrotu nieruchomości albo odszkodowań po ich znacjonalizowaniu przez poszczególne państwa!

Oczywiście, żaden z tych Żydów nie wspomniał, że nieruchomość oddał za pieniądze, które wyłudził przed laty.

Żydzi stosowali i nadal stosują te same tricki w Polsce.

Wielu Żydów - w taki sposób - uzyskało odszkodowania lub zwroty nieruchomości - które w ogóle im się nie należały... a płaciły za to europejskie społeczności - ciężko odbudowując swój kontynent ze zniszczeń wojennych. W antropologii takie działania określone są jako pasożytnicze a działający jako pasożyty!

Aby Polska nie popełniła opisanych błędów co do zwrotów tzw. " mienia pożydowskiego" należy uchwalić ustawę zmuszającą Żydów ubiegających się o tzw. "zwrot mienia pożydowskiego" do przedstawienia:

 • wyciągów z Ksiąg Wieczystych zaświadczających o niezaleganiu w płatnościach podatkowych względem państwa i samorządów II RP
 • oraz wyciągów z działu "zajęcia hipoteczne i zastawy nieruchomości" zaświadczających o nie zastawieniu nieruchomości polskiemu bankowi za udzielony kredyt hipoteczny.
 • Należy zdecydowanie określić, że żaden Żyd nie dostanie nic od Polski - jeśli nie przedstawi oryginalnych dokumentów z czasów II RP. I to bez wyjątku!

Zyski wynikające z gościnności.

Świat już przyzwyczaił się do tego, że Żydzi za wszystko wystawiają rachunki... a często za to samo - po kilka rachunków.

Polacy powinni robić tak samo - względem Żydów!

Powszechnie znany jest fakt potężnego zadłużenia Żydów względem Korony (I Rzeczpospolita) w okresie średniowiecza i renesansu. Żydzi nigdy nie spłacili Polsce tego ogromnego długu, wykorzystując - jak to "wdzięczni' Żydzi - I Rozbiór Polski.

Potem było jeszcze gorzej, ponieważ żydostwo zwietrzyło szansę na niespłacenie długów wobec Polski konspirując z wrogami Korony i działając ze szkodą dla Rzeczpospolitej. Dowodów wrogości Żydostwa wobec idei odbudowy Państwa Polskiego można było wszędzie znaleźć przez całe 123 lata zaborów!

Żydzi twierdzą, że są obecni w Polsce już 1000 lat, a najwięcej przybyło ich do Polski po roku 1492, kiedy to Hiszpania chciała ich wyrzucić z Europy. Skoro Polska udzieliła Żydom gościnności to Polska ma prawo żądać coś w zamian!

Żydzi nigdy nie chcieli asymilować się z jakimkolwiek innym narodem - więc trudno mówić o jakiejkolwiek wartości dodanej (kulturowo czy antropologicznie) dla jakiegokolwiek narodu goszczącego masy żydowskie.

Ogólne zasady są takie, że gość płaci swoje rachunki!

 • A czy Żydzi zapłacili Polakom za gościnę w państwie zbudowanym i wywalczonym przez Polaków?

W licznych artykułach i publikacjach (nawet tych encyklopedycznych) można natrafić na zgoła idiotyczne i nieprawdziwe tezy... mówiące, że: "...społeczności żydowskie wnosiły rozwój ekonomiczny do państw, w których gościły..." (sic)

 1. Jeśli Żydzi mieli taki zmysł rozwoju ekonomicznego to dlaczego nie umieli przez tysiące lat zbudować czy nawet kupić własnego państwa żydowskiego?

 2. Dlaczego przez ostatni tysiąc lat wyganiano Żydów aż 40 razy ze wszystkich państw Europy? Średnio wypada, że co 25 lat jakieś europejskie państwo miało już dość "...żydowskiego rozwoju ekonomicznego..." - polegającego na chciwej lichwie oraz oszustwach - i fundowało Żydom pogromy i pacyfikacje.

Prawda jest taka, że gdyby społeczeństwa Europy nie pozbywały się żydostwa - to zaliczyliby spektakularne cofnięcia we własnym rozwoju!

Historia udowadnia, że rozwój państw europejskich wzrastał zawsze po wygnaniu z nich żydostwa.

Konkludując, należy żydostwu pomieszkującemu w Polsce (rzekomo) od 1000 lat - wystawić rachunki za:

gościnność...

 1. za ochronę Żydów oraz za wyśmienite warunki do ich egzystencji...

 2. za danie możliwości Żydom edukacji w Polsce...

 3. za danie możliwości Żydom prowadzenia handlu w Polsce i w imieniu Polski...

 4. za możliwość budowania fortun żydowskich w Rzeczpospolitej...

 5. za ochronę Żydów przed prześladowaniami...

 6. i wystawić rachunki żydostwu za wiele, wiele innych rzeczy!

Żydowskie długi wobec Polski.

W roku 1764 komisja sejmowa I Rzeczypospolitej Polskiej ustaliła, że długi Żydów i gmin żydowskich (które zadłużały się u polskich magnatów i skarbu Korony I RP) wynosiły ogromną kwotę: 2,5 miliona złotych. Gminy żydowskie nigdy nie zwróciły długu! Po przeliczeniu na czyste złoto daje 56 270 uncji czystego złota! ( Obecna wartość uncji to 1340 dolarów USA).

 

Czyli obecna wartość żydowskiego długu względem Polski wynosi 76 348 625 dolarów USA! Do tego należy doliczyć tylko skromne 3% rocznie i mnożąc przez 250 lat daje zawrotną kwotę!

 

A pierwszy Pajac RP Duda-Juda niech zapyta Polaków w referendum konstytucyjnym: "...dlaczego Polacy nie chcą Dudo-Żydowskiej konstytucji? I dlaczego Polacy wolą poczekać na nową konstytucję z nowym prezydentem, który będzie konsultował nową konstytucję z Polakami a nie z Żydami..."

Polecane artykuły / Przeczytaj również:

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly