Return to site

USA na sterydach

USA staje się na powrót jedyną niekwestionowaną potęgą.

USA na sterydach.

Artykuł opublikowano w 2018 roku.

 

USA staje się na powrót jedyną niekwestionowaną potęgą... jak przed laty. To już koniec snów o potężnej i wiodącej roli Chin! To już koniec snów o odbudowie "polityki dwubiegunowej", w której Rosja byłaby równorzędnym ośrodkiem politycznym dla USA! Czas zweryfikował mrzonki... Świat ma tylko jedno supermocarstwo! Jest nim USA.

Kadencja Trumpa jako prezydenta Stanów Zjednoczonych przebiega planowo i skutecznie. Faktem jest też to, że wielu oszołomów próbuje sukcesy Trump'a umniejszyć. To przede wszystkim partia Demokratów... ale w tym poirytowanym klubie są jeszcze pomioty socjalistów, liberałów, Antifa'y, zaćpanych artystów (aktorów i piosenkarzy), wściekłych aktywistów chroniących nielegalnych przybyszów do USA oraz wielokrotnych groźnych przestępców; jak chociażby gang MS-13 (LINK).

A co w zamian te protestujące oszołomy liberałów oferują mieszkańcom USA?

Od początku...

 

MS-13.

MS-13 to obecnie najgroźniejsza przestępcza organizacja jaka działa w USA, Kanadzie i Meksyku - czyli ogarnia cały kontynent. Lista przestępstw MS-13 w USA jest długa i tragiczna; jest odpowiedzialna za zabójstwa 60 tys. osób w przeciągu 12 lat. W tym czasie w Stanach Zjednoczonych zniknęło średniej wielkości miasto! Proceder trwa już od dawna i poprzedni prezydent nie dopatrywał się w nim zagrożeń dla państwa. Dopiero prezydent Trump w sposób zdecydowany i bezkompromisowy wypowiedział wojnę gangowi MS-13 ! Wielu ludzi szanuje za to Trump'a.

 

ICE.

ICE to agencja państwowa Stanów Zjednoczonych odpowiedzialna za bezpieczeństwo granic. Agencja rekrutuje weteranów wojennych i byłych agentów bezpieczeństwa publicznego (FBI, NSA, policji SWAT). ICE wywiązuje się doskonale z powierzonych zadań i miesięcznie wyłapuje po kilkuset przestępców z MS-13, którzy rzadko kiedy przebywają legalnie w USA. Dodatkowo agenci z ICE patrolują granice, przez które uzbrojone gangi szmuglują narkotyki i ogromne rzesze nielegalnych przybyszów.

LINK: "ICE"

Kongresmeni z partii Demokratów żądają aby zlikwidowano ICE ponieważ "...źle traktuje MS-13, szmuglerów i nielegałów..." (sic!). Demokratyczne durnie użalają się nad sadystami - ignorując zupełnie ofiary tych przestępców i ich załamanych krewnych!

 

"Nielegalna" młodzież w ośrodkach odosobnienia.

To następna histeria wywołana przez Demokratów, Antifa'ę, socjalistów, liberałów, itp.. Za czasów poprzedniego prezydenta w Stanach Zjednoczonych radykalnie wzrosła przestępczość wykorzystywania nieletnich do prac niewolniczych. W procederze tym rolę dominującą zajmują przestępcy z MS-13... ale też wiele innych gangów i tzw. "pracodawców" oraz farmerów pochodzenia latynoskiego. Obieg jest hermetyczny i trudno agentom FBI penetrować te środowiska. Ci nieletni zapełniający ośrodki odosobnienia to często uratowani od tzw. "pracodawców"ale też przechwyceni w czasie nielegalnego przekraczania granicy. Zabawne, a zarazem tragiczne jest to, że po większość z tych nieletnich nikt się nie zgłasza! Nieletni nie posiadają żadnych dokumentów tożsamości - więc trudno określić czy osoby zgłaszające się po nich: to ich krewni czy pospolici wyzyskiwacze eksploatujący pracę nieletnich, chcący z powrotem zawieźć ich do nielegalnych ferm czy obozów pracy. Dlatego urzędnicy i funkcjonariusze ICE wprowadzili obowiązkową procedurę testów DNA, która udowodni pokrewieństwo nieletniego z osobą pełnoletnią, która rzekomo jest jego krewnym chcącym odzyskać nieletniego. Procedura ta wprowadziła ogromny zamęt i panikę w szeregi gangów MS-13, że przestali przyjeżdżać do obozów po nieletnich.

 

Wściekle hormony.

Antifa i liberałowie uważają, że jak będą głośno wrzeszczeć to zakrzyczą prawdę! Niestety słabo im to wychodzi bo stale widać tą samą kilkuset osobową grupę o tych samych wykrzywionych twarzach w każdym niemal proteście... jeśli to będzie tylko protest przeciwko Trump'owi!

 

Mur.

Po wielu kłopotach, które mnożyli nieustannie Demokraci i ich tajemniczy zausznicy niewiadomego sortu - udało się wreszcie wyasygnować z budżetu USA fundusze na budowę tak potrzebnego muru granicznego. Mur popiera coraz więcej obywateli USA, którzy rozumieją, że to najskuteczniejszy sposób na wyeliminowanie tragedii humanitarnej: jak chociażby tragedii nieletnich i ich niewolniczej pracy czy tragedii pokonywania rzek granicznych. Mur zahamuje skutecznie szmuglowanie narkotyków. Jak? Otóż mur posiada sonary i ładunki wybuchowe (niewielkie ale liczne pola minowe) na wypadek budowy tuneli przy murze przez szmuglerów. W pobliżu są instalowane niewielkie stacje tanich (ale zaawansowanych technicznie) roi dronów do przechwytywania dronów szmuglerów przenoszących zakazane towary. Technika XXI wypowiada wojnę najgroźniejszym przestępcom.

 

USA robi porządki.

USA zbudowały potęgę Chin jako przeciwwagę dla Związku Radzieckiego. Sam pomysł został wdrożony za prezydentury Ronald'a Reagan'a i był stosunkowo prosty: obdarować Chiny "klauzulą największego uprzywilejowania". Procedurę tą rozwinął George Bush. Kiedy Związek Radziecki rozpadł się to w chwilę później do koryta dostał się Bill Clinton ze swoją ekipą "umoczoną" w słynną aferę "whitewater" (specjalny prokurator prowadził dochodzenie w sprawie Clinton'ów i ich szybkiego zdobycia funduszy na swoją kampanię; w tle były tajemnicze zniknięcia byłych przyjaciół i sponsorów Clintonów). Demokraci byli odsunięci od politycznego koryta aż 12 lat, więc "wyposzczeni" po zdobyciu prezydentury przez Clintona rozprzedawali "srebra rodowe" USA Chińczykom w zastraszającym tempie. Ale tego Demokratom było wciąż mało więc pozwolili na przeniesienie produkcji przemysłowej, budowlanej i elektronicznej z USA do Chińskiej Republiki Ludowej zarządzaną przez komunistów! Bill Clinton aby nadać charakter światowy swoim przekrętom nazwał taki zdradziecki proceder: "globalizacją".

Chiny zawdzięczają swoją rozwiniętą gospodarkę wyłącznie Stanom Zjednoczonym!

Ale teraz ekipa Trump'a mówi dosyć obcyndalania się z Chinolami... . Stany Zjednoczone zażądały natychmiastowej równowagi ekonomicznej, która zniweluje niekorzystny wynik handlowy dla Waszyngtonu. Trump zażądał natychmiastowego powrotu z Chin do USA "sreber rodowych" czyli kluczowych i strategicznych zakładów produkcyjnych. Te korporacje, które zignorują patriotyczne żądania Białego Domu będą tego gorzko żałowały - będą zmuszone do płacenia wysokich taryf celnych przy wwożeniu swoich towarów do USA.

Wiele korporacji ucieka z Chin i powraca w popłochu do USA, gdzie ich prawdziwe miejsce!

Chiny przestały doić USA. Deficyt USA w handlu z ChRL rocznie wynosi 700 mld $. Teraz Chińczycy - w obliczu nowych taryf celnych - proszą USA o renegocjacje umów... a Trump czeka spokojnie na lepsze oferty.

 

UE piszczy ze strachu.

Unia Europejska próbuje wymigiwać się od zobowiązań obronnych sojuszu NATO. Samochody produkowane w Unii Europejskiej są sprzedawane w USA według taryfy celnej w wysokości 2,5%, (dwa i pół procent) natomiast samochody produkowane w USA sprzedawane w Unii Europejskiej są obłożone taryfą celną w wysokości 25%. (dwadzieścia pięć procent). Coś tu nie gra!

Kanada sprzedaje swoje produkty rolne do USA według taryfy celnej wynoszącej: od kilku do kilkunastu procent. Ale produkty rolne produkowane w USA i sprzedawane do Kanady są obłożone taryfą celną w wysokości 270%. Coś tu nie gra! Gdzie jest ten cały "free trade"?

Układ handlowy NAFTA (USA, Kanada, Meksyk) generuje dotkliwy deficyt handlowy dla Stanów Zjednoczonych. Niemcy zbudowały montownie w Meksyku i sprzedają do USA ogromne ilości samochodów, omijając w taki sposób cło!

 

Rosja?

Po tragedii finansowej Federacji Rosyjskiej związanej z przeceną gazu i ropy na rynkach kapitałowych Moskwa nie wiele może. Niedawno gaz i ropa zdrożały i Rosja łapie oddech... ale czujna ekipa Trump'a już umówiła się z Saudami o zwiększeniu wydobycia - co dla Rosji kiepsko wróży, ponieważ oznacza przecenę.

 

Iran?

Unii Europejskiej coraz ciężej sponsorować Iran. USA oficjalnie wycofały się z układu nuklearnego zawartego dwa lata wcześniej. Coraz częściej irańska opozycja śmiało atakuje obecny irański reżim... ze skutkiem. A skąd irańska opozycja otrzymuje wsparcie logistyczne i sponsoring? Oczywiście od USA... i tylko z USA. Plan Trump'a jest prosty: "...Iran i Korea Północna bez energii nuklearnej...".

Ale Polska – akurat w tej kwestii powinna być powściągliwa – to właśnie Iran w czasie II wojny światowej pomógł 20 tysiącom polskich sierot… i dodatkowo wielu tysiącom polskich cywili . LINK

Czy Izrael kiedykolwiek pomógł Polakom? Ilu Polakom?

Iran bez broni jądrowej nie koniecznie odpowiada Polskiej Racji Stanu; ponieważ silny Iran poskromi faszystowskie zapędy i ludobójstwa Izraela na Palestyńczykach.

 

Odbudowa.

W USA rewitalizuje się wiele miast i gałęzi przemysłu. Detroit jest tego symbolem - to byłe światowe centrum produkcji samochodów. Po rządach Demokratów miasto opustoszało, przemysł zniknął i ogłoszono niewypłacalność! Trump i jego ekipa odbudowuje miasto Detroit i sprowadza do niego przemysł. Już trwają prace budowlane na niespotykaną skalę.

Trump ze swoją ekipą odbudowuje również przemysł metalurgiczny, zaniechany pół wieku temu. Eksperci twierdzą, że przy tak szybkim tempie realizacji - już za pięć miesięcy ruszy nowoczesna produkcja stali, aluminium i metali kolorowych.

 

Rynek pracy.

Od stycznia 2018 roku do kwietnia 2018 roku (w ciągu 4 miesięcy) w Stanach Zjednoczonych przybyło 1 mln 200 tys. nowych miejsc pracy. To największy wzrost od 40 lat. Dane ujawniają również, że po raz pierwszy - od II wojny światowej - obecnie notuje się najmniejsze bezrobocie wśród ludności murzyńskiej....

 

Space Force.

Siły zbrojne USA przeżywają obecnie intensywny rozkwit. Ogromne fundusze z rezerw i budżetu zwiększają liczebność wojska oraz jego jakość. Space Force to nowy -szósty - rodzaj sił zbrojnych USA. Siły Kosmiczne będą odbudową idei Ronald'a Regan'a ale zaktualizowane przez doradców wojskowych Trump'a. Będzie to raczej wersja zbliżona do kultowego serialu "Star Trek" z załogowymi pojazdami kosmicznymi, uzbrojonymi w najnowsze zdobycze techniki wojskowej. Rosja chwali się budową swoich kosmicznych sił zbrojnych opartych na zardzewiałych sputnikach. A Chiny coś potajemnie próbują - jeśli tylko uda im się wykraść tajemnicę techniki wojskowej od USA... sami Chinole do geniuszy techniki wojskowej nie należą.

Szybki powrót biznesu z Chin i innych azjatyckich regionów do USA symbolizuje narodowa flaga Stanów Zjednoczonych, która po latach produkcji w Chinach i Indii ponownie jest szyta w USA, w stanie Georgia.

 

Polska?

Duda merda ogonkiem do Trump'a aby ten go przyjął! USA wyczuły znakomity interes w idei Piłsudskiego o nazwie "Międzymorze" i już wprowadzają swoje reguły i zasady do Polski. Polska stała się ważnym sojusznikiem wojskowym i gospodarczym. W Texasie jest realizowany z rozmachem projekt biznesowy; budowany jest duży port załadunkowy gazu skroplonego, z którego będzie wysyłany tylko do Polski i Korei Południowej. A skoro USA biznesowo angażują się w Polsce - to nie po to aby ukradł im to Putin!

"Real Politics" to zwrot, którego muszą się uczyć w szybkim tempie polscy politycy - bo wytyczne do Warszawy często będą przychodziły z Białego Domu i Pentagonu. A Duda jak to Duda; będzie się ślinił na każdą audiencję u Trump'a.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly